В Бердичеві зникла ненависна Росія ЕКСКЛЮЗИВНЕ ФОТО

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Субота, 02 квітня 2016, 12:58
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 2171

Російська окупація стала несподіванкою для всіх тих, хто вірив у міф про російський братський народ чи слов’янське походження московитів. І хоча східний фронт і окупований на півдні Крим знаходяться далеко від вічно толерантного Бердичева, але патріоти України не полишали спроб боротьби з уособленням агресора у нашому місті.

 

Кінець березня 2016-го став ще одним поворотним моментом у ланцюжку подій навколо «Сбєрбанка Росії». Нарешті з вивіски взагалі зникла «Росія», причому на фасаді вона ще й була написана іноземною мовою. В другій половині дня працівники вилізли на совєцький «бобік» і заклеїли ненависну назву окупанта.

Нагадаємо, бердичівляни неодноразово виявляли своє негативне ставлення до існування цього банку в місті. Одразу після російської окупації Криму, в березні 2014 року активісти закликали до бойкоту всього бізнесу, який має бодай якесь відношення до країни-агресора.

Після цього кілька разів відділення в самому центрі, навпроти приміщення міської ради, стояло з розбитими вітринами та обляпаною вивіскою. Наприклад, 21 червня 2014 невідомі патріоти розмалювали фасади відділень «Ощадбанку Росії» та ВТБ.

Рівно за місяць, 21 липня у відділенні “Сбєрбанка Россії” камінням розбили вікна та скляні двері. Вивіску обляпали червоною фарбою.

Згодом активісти досягли домовленості з адміністрацією фінустанови про те, що Росія має бути завішена українським національним прапором. Відтепер і цей епізод  історії толерантного міста Бердичева відійшов у минуле.

   
   
   


Ваш IP:3.238.111.130
   
@Mail.ru.