Правоохоронці застерігають бердичівлян від ошуканців

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Понеділок, 14 березня 2016, 07:20
Автор: Бердичівський ВП ГУНП в Житомирській області
Перегляди: 1620

Поліція вкотре застерігає жителів Бердичівщини від ошуканств, що вчиняються від імені банківських та фінансових працівників. У результаті подібних шахрайств житель Бердичівщини втратив 1300 гривень з власного рахунку.

 

13 березня до Бердичівського відділу поліції звернувся 34-річний місцевий житель, повідомивши про підозріле зникнення зі свого банківського рахунку 1300 гривень. Як з’ясувалося, напередодні на мобільний зателефонував нібито працівник банку і попросив продиктувати персональні дані рахунку задля підвищення ліміту кредитної банківської картки. Заявник виконав прохання, а в подальшому отримав СМС-повідомлення про зняття коштів зі свого банківського рахунку.

– Відомості по даному факту були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст.190 Кримінального кодексу України. У рамках досудового розслідування поліція встановлює особу пройдисвіта і його місцезнаходження,– розповів начальник Бердичівського відділу поліції Роман Зайцев.

Правоохоронці закликають громадян дотримуватися наступних порад:

- нікому і за жодних обставин не надавайте особистої інформації (номер банківської картки, рахунку, CVV-код, пін-код, коди, які надходять у СМС-повідомленнях тощо), тим більше в телефонному режимі;

- не довіряйте телефонним сповіщенням про невиконані кредитні зобов’язання й необхідність у зв’язку з виниклим непорозумінням звірити номер вашого кредитного рахунку з нібито наявною інформацією у банку. Принагідно згадайте, що у контактному центрі установи зазвичай клієнтів запитують лише чотири останні цифри вашої кредитки.

- для оплати товарів (послуг) через мережу Інтернет використовуйте окрему платіжну

- картку з граничним лімітом, яка передбачена тільки для цього та не дає змоги здійснювати з її використанням операції в торговельній мережі та зняття готівки.

- необхідно використовувати сайти тільки відомих і перевіренихІнтернет-магазинів.

Розкажіть про заходи перестороги своїм батькам, рідним, сусідам та знайомим. Це допоможе вберегти їх від неприємностей та завадить ошуканцям продовжити свою злочинну діяльність.

   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.