До уваги власників двоколісних транспортних засобів!

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: П'ятниця, 31 липня 2015, 14:45
Автор: Бердичівський МВ УМВС України
Перегляди: 1644

З приходом літа, відразу на дорогах з’явилося багато молоді, яка без достатніх знань «дорожньої грамоти» впевнено сідає за кермо легких і недорогих засобів пересування – велосипедів, мопедів, моторолерів, скутерів. Між іншим, щасливий власник новітнього транспортного засобу може одразу ж стати і потенційною жертвою злочинців. Використовуючи елементарні прийоми злодійської справи, зловмисники можуть дуже просто заволодіти скутером чи велосипедом. 

Наприклад, власники досить часто залишають їх без нагляду біля будинків чи магазинів. А скутер чи велосипед така річ, що тягти їх не треба – просто сів та й їдь собі, не привертаючи зайвої уваги. 

Разом з тим це – речі цінні, якщо навіть продати задешево, все одно вийде чимала сума. В іншому випадку, на них просто можна поїхати за місто і там кататися скільки завгодно, знайти такого викрадача нелегко. Судячи з проведеного правоохоронцями аналізу, час викрадення “залізних коней” як чотириколісних так і двоколісних – різний. Якщо автівки викрадають, здебільшого, під прикриттям ночі, то велосипеди, залишені хоча б на нетривалий час на самоті, можуть зникати цілодобово. 

Тому, з настанням літа повідомлення в міліцію про крадіжки велосипедів значно почастішали. Отож, ще раз попереджаємо, аби не втрапити в халепу та не стати жертвою злочину, дотримуйтесь елементарних правил безпеки: 

- не залишайте транспортні засоби без нагляду у під’їздах будинків, поблизу торгових закладів, у дворах, в інших громадських місцях; 

- на ніч ставте транспортний засіб в гараж, чи інше приміщення обладнане надійними засувами; 

- не відходьте від велосипеда чи скутера далі, ніж на кілька метрів, а залишаючи його використовуйте надійні замки та ланцюги, тоді буде більше ймовірності застати свій транспортний засіб в цілості й схоронності. 

Також правоохоронці звертаються до тих, хто має спокусу до дешевого товару: коли вам пропонують придбати велосипед за низькою ціною, засумнівайтеся, чи, бува, він не крадений. Повідомте про це правоохоронців. 

Телефон служби міліції залишається незмінним – 102.

 

   
   
   


Ваш IP:3.238.111.130
   
@Mail.ru.