Представництво Європейського Союзу в Україні висловило вдячність Олексію Побережному

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: П'ятниця, 03 липня 2015, 09:50
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1428

ЄС приділяє багато уваги співробітництву з нашою державою та її громадянами. Днями Представництво Європейського Союзу в Україні висловило вдячність Олексію Побережному за участь у Євровікторині. Випробування складалося з трьох раундів по 10 питань кожен. Як свідчить скрін відповідей, Олексій Побережний відповів правильно на 90% запитань двох раундів і на 100% питань рівня Євро-Знавець. Завданням конкурсу є поглиблення знань українців про Європу, європейську інтеграцію країн, історію, географію, культуру, мистецтво, науку.

 

Олексій Побережний результатом задоволений: «Приємно, що мені вдалося показати серйозний результат в знаннях про те, як влаштована та чим живе Європа. "Знання - це сила!", - гасло мого рідного філософського факультету в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Тому й досі намагаюся дотримуватися цього принципу в житті. Я впевнений в тому, що кожен має знати більше про Європу, її історію, культуру, унікальні особливості країн. Сила Європейського Союзу в багатоманітності і підтримці особливих якостей кожної нації. Українцям треба знати більше про західний світ, як мінімум, щоб не ставати жертвами кремлівських маніпуляторів. І для цього я й надалі докладатиму максимум зусиль».


 

А що ви знаєте про європейські цінності?


Свобода та достоїнство кожної людини, демократія, рівноправність, правова держава та права людини — це найголовніші цінності Європи. Саме тому у Європі самою високою та базовою цінністю є не «сильна держава» а саме людина, як особистість, її свобода та рівноправність.
Мир. Починаючи з другої половини ХХ століття Європейський континент є найбільш мирним місцем у світі.
Громадянські свободи. Свобода думки, совісті, віросповідання, світогляду – усе це наріжні камені, на яких збудований Євросоюз.
Демократія. Народ, що керує та контролює свою владу за допомогою виборів та інструментів громадського впливу – ось справжнє джерело влади в будь-якій країні ЄС.
Права людини. Права на достойне життя та недоторканість в усіх особистих справах – це священні для Європи поняття.
Рівність. Незалежно від рівня багатства, статі чи кольору шкіри – перед лицем європейського суду усі рівні.
Справедливість. Високий рівень соціального захисту гарантований кожному, хто готовий стати старанним громадянином Європейського Союзу.
Захист навколишнього середовища. Бажання зберегти довкілля та любов до природи – спільне європейське прагнення.
Громадянська участь. Європейські країни заохочують будь-які прояви активізму та громадянської свідомості.


   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.