Бердичівляни стали учасниками акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Вівторок, 09 червня 2015, 22:34
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1396

Вже кілька років поспіль з метою ознайомлення дітей з однією з найнебезпечніших, але особливо важливою професією рятувальника, привернення уваги громадськості до питань цивільного захисту, навчання населення основам безпеки життєдіяльності у всіх регіонах та областях нашої країни, за ініціативою Державної служби України з надзвичайних ситуацій проводиться Всеукраїнська громадська акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти”.

 

5 червня таке дійство відбулося уБердичівському міському парку імені Т. Шевченка. На відкриття акції завітали понад 200 чоловік: школярі, студенти, рятувальники та просто відпочиваючі сім’ї. Майданчик біля атракціонів прикрасили яскраві дитячі ілюстрації з тематики безпеки, що були виконані учасниками конкурсу малюнку на асфальті. Фантазії малюків не мали меж. Переможці конкурсу були відзначені заохочувальними призами.

Також тренери з першої невідкладної допомоги Бердичівської міської організації Товариства Червоного Хреста України навчали дітлахів правилам надання першої медичної допомоги та проводили конкурси. Діти сміливо накладали імпровізовані шини, проводили непрямий масаж серця і штучне дихання роботу-тренажеру. І варто зазначити, це у них добре виходило. 


Присутні мали змогу ознайомитись із пожежно-технічним обладнанням та бойовим одягом, що є на озброєнні у рятувальників міста і використовується ними як для гасіння пожеж, так і звільнення людей із-під завалів, під час аварій тощо. 

Проте кульмінацією та феєрією заходу стала демонстрація бердичівських вогеборців своєї роботи на практиці з гасіння різного роду пожеж. Задля переконання присутніх про те, що ця техніка справді спроможна швидко врятувати життя людини, бійці ДСНС продемонстрували роботу аварійно-рятувального обладнання по гасінню умовної пожежі в автомобілі.

На завершення акції підростаючепокоління подарувало пожежним і гостям свята концертно-розважальну програму за участю маленьких талантів міста. Кожен із присутніх мав змогу сфотографуватися на фоні рятувальної техніки та поруч із співробітниками ДСНС. На думку населення міська акція ”Запобігти. Врятувати. Допомогти” вже який рік поспіль є культурною подією у Бердичеві та проводитиметься і надалі – оскільки знати правила безпеки та поведінки у випадку надзвичайної ситуації вкрай необхідно.


 

 

У ДСНС у Житомирській області

   
   
   


Ваш IP:44.200.145.223
   
@Mail.ru.