10 нових цікавих місць, які варто побачити у 2015-му році

Категорія: Світ навколо нас
Опубліковано: Середа, 25 лютого 2015, 09:58
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 2192

музей майбутньогоУ 2014-му році стартувало кілька цікавих проектів, деякі з яких вже закінчені, а інші будуть завершені до кінця 2015-го року.

Щоб бути серед перших, хто відвідав незвичайні місця і побачив цікаві проекти в живу, варто знати, що ж нового приготував для туристів цей рік. Безліч міст намагаються привабити туристів чимось особливим.

Ось деякі цікаві проекти з усього світу, які були нещодавно завершені або будуть завершені і відкриються для всіх бажаючих в 2015-му році.

 


 BioMuseo, м. Панама, Панама

Цей унікальний музей поєднує в собі високі технології, науку і мистецтво. У музеї можна дізнатися про все біорізноманіття, яке Панама плекала протягом століть. Це в буквальному сенсі слова міст життя, що з'єднує Атлантику і Тихий океан, і дозволяє різним видам переходити з одного місця на інше і розвиватися.

Варто відзначити, що в Панамі мешкає величезна кількість птахів, жуків, амфібій і тварин - більше, ніж у всій Північній Америці.

Якщо врахувати всю цю інформацію і додати до неї незвичайний дизайн всього музею, то можна влаштувати собі незабутню пригоду.


 Колесо огляду, гавань Вікторія, Гонконг

Якщо для вас важливий прекрасний вид навколишнього середовища, то колесо огляду в Гонконзі для вас. Зайдіть в одну з 42-х гондол з безкоштовним Wi -Fi і підніміться на 60 метрів, щоб побачити весь Гонконг, як на долоні.

Кабінки дозволяють бачити все навколо, надаючи 360-градусний огляд. Це не найбільше в світі колесо огляду, але воно точно одне з найбільш захоплюючих, здатне подарувати незабутні враження про Гонког і про світ в цілому.


 Жовтий підводний човен (The Yellow Submarine) Аргентина

 

Нова розвага в Пуерто Пірамідес дозволить вам спостерігати за китами, причому з досить близької відстані. Спеціальна палуба дає можливість майже доторкнутися до цих прекрасних створінь.

Але найцікавіше - це нижня частина корабля, де встановлені вікна, щоб можна було спостерігати за китами під водою. Сезон починається в середині червня і закінчується в середині грудня.

Але навіть якщо ви пропустили сезон китів, ви цілком можете поплисти на "Жовтому підводному човні" у бік колонії Пунта Пірамідс (Punta Pyramids), щоб поспостерігати за життям морських левів.


 Гігантська рама, Дубай

 

Ця будова буде закінчено в другій половині 2015-го року. Знаходиться вона на перетині старого Дубая і нового. З панорамних ліфтів та скляних проходів, розташованих на висоті 150 метрів, можна буде побачити види обох районів міста .

Тільки з цієї рами відкриється самий неповторний вид на Бурдж Халіфа - найвища будівля в світі.


 Funtasy Island, Сінгапур

 

Незабаром в Сінгапурі відкриється найбільший у світі еко-курорт під назвою Funtasy Island. Курорт буде розташовуватися на 6 островах архіпелагу Ріау .

За словами творців курорту, очікується, що острови архіпелагу (який є власністю і управляється владою Індонезії) щорічно будуть приймати близько 1 мільйона туристів.

Курорт Funtasy Island буде займати 800 акрів (3,2 кв. Км.) І в ньому будуть: аквапарк, тематичний парк, пляж і спортклуб, акваріуми, і "острів кохання" для тих, хто хоче відсвяткувати тут весілля.

Перші туристи зможуть відвідати Funtasy Island в кінці 2015 року.


 Музей Брід ( The Broad ) , Лос -Анджелес

 

Завершення будівництва цього музею перенесено на осінь 2015-го року. Після будівництва в даному музеї буде більш 2000 творів сучасного мистецтва з особистої колекції мільярдера і філантропа Елі Брод (Eli Broad) і його дружини Едіт Брід (Edythe Broad) - засновників The Broad Foundations.


Серед авторів робіт числяться неоекспресіоніста Жан-Мішель Баскія і відомий представник поп -арту Рой Ліхтенштейн. Крім цього, тут проводитимуть безліч лекцій, і влаштовувати різні програми. Вхід безкоштовний.


  Прохід вічності (Eternity Passage), Пекін

 

Приблизно в 30 км від центральної частини міста буде розташовуватися цей багатосторонній, високотехнологічний і науково-фантастичний парк розваг, який стане частиною великого комплексу під назвою Beijing Outlets World .

Всередині парку буде 15 інтерактивних зон, в яких можна буде більше дізнатися про китайську культуру, а також ігрові зони, і п'ять 6D інтерактивних кінотеатрів.


 Паризька філармонія (The Philharmonie)

 

Для любителів музики, ультрасучасний зал філармонії в Парижі обіцяє дивовижні акустичні відчуття. Автор незвичайного дизайну - архітектор Жан Нувель ( Jean Nouvell ).

Крім великого акустичного залу, будова містить 5 репетиційних приміщень і 10 кімнат, де можна попрактикуватися .

Якщо ви встигнете туди в березні, то можете потрапити на концерт Девіда Боуї.


Парк The Goods Line, Сидней, Австралія

 

Незабаром в Сіднеї побудують сучасний парк для всіх жителів і гостей міста. Тут буде культурний і транспортний центр Сіднея, а також парк буде служити мостом між кількома різними районами міста.


Музей майбутнього (The Museum of Tomorrow), Ріо-де-Жанейро

Наука і екологічність переплетуться в порту Maua Pier в Ріо де Жанейро, де буде стояти "Музей майбутнього". На території в 30 000 кв. метрів крім музею будуть сади, басейни і зони відпочинку.

Вода із затоки Гуанабара буде використана для охолодження будівлі та для наповнення основного басейну.

Сталеві конструкції на даху будуть імітувати рухи крил, щоб сонячні панелі, прикріплені до них, збирали більше сонячної енергії.

Відкриття заплановано на першу половину 2015 -го року.

 

   
   
   


Ваш IP:44.200.145.223
   
@Mail.ru.