Вчені знайшли планету PROXIMA B подібну до землі УНІКАЛЬНІ ФОТО

Категорія: Світ навколо нас
Опубліковано: Четвер, 25 серпня 2016, 23:38
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 2502

Міжнародна група вчених оголосила про виявлення землеподібної планети Proxima b, на якій можливе життя.

Як зазначається, планета трохи більше Землі і знаходиться на відстані лише чотирьох світлових років від неї. Повідомили вчені у штабі Південної європейської обсерваторії.

Повідомляється, що Proxima b обертається навколо зірки Проксима Центавра. Ця зірка входить у систему Альфа Центавра і є червоним карликом. Повний оборот навколо зірки вона робить за 11 днів.

 

Як вдалося встановити науковцям, планета знаходиться у так званій зоні життя зірки. Температура на планеті дозволяє існування на ній води у рідкому стані, а клімат є придатним для життя. Вчені не виключають, що на планеті є свій "тропічний пояс" – сонячне місце, де і зосереджена вода.

Proxima b, таким чином, стала найближчою до Сонячної системи планетою, де можливе життя. Водночас, клімат планети сильно відрізняється від земного. Вчені досі не певні, чи відбуваються на планеті зміни пори року.

Зазначимо, що раніше найближчою до Сонячної системи планетою, на якій може бути життя, вважалася Wolf 1061c, що знаходиться у сузір'ї Змієносця. Вона знаходиться у зоні зірки Wolf 1061, яка є червоним карликом, і знаходиться на відстані приблизно у 13,7 світлових років від Землі.

Подолання відстані навіть сучасними технологіями ракетного двигуна дозволить тільки за десятки тисяч років. Втім, якщо проривні ініціативи Стіва Хокінга та Марка Цукерберга в проекті Starhot будуть реалізовані на практиці, то людство зможе отримати детальну інформацію з таких відстаней протягом 20 років.

Незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ пропонує вашій увазі унікальні фото розташування нової планети та як вона може виглядати.

Фото клікабельні

Фото: www.space.com

   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.