Чудеса «русского мира»…

Категорія: Новини України
Опубліковано: Субота, 20 січня 2018, 09:44
Автор: Олесь Небайдужий
Перегляди: 2792

Дивлячись на наслідки приходу на Українську землю «русского мира», все більше хочеться щоб це був лише страшний сон. В черговий раз переглядаючи в Інтернеті фотографії міст Донбасу не віриш в те, що окремі з них вже не такі життєрадісні та квітучі як колись, до приходу російського окупанта. Всі хто пам’ятає довоєнний Донецьк зразка 2012-2013 рр., розуміють, що на теперішній час бандити, які захопили місто, поступово вбивають його. Гнівні коментарі людей, які стверджують, що в Донецьку все добре, місто живе повноцінним життям, а всі негативні відгуки про стан міської інфраструктури — укропская пропаганда і вигадки, лише черговий російський фейк.

 

Самий крутий футбольний стадіон України, на якому більше не грають зірки європейського футболу.

А такою «Донбас-Арена» була до приходу «русского мира».

 Донецький аеропорт.

А ось ще один із цікавих фактів. Зараз в Донецьку чисто і акуратно. Це правда.

Просто смітити навіть нема кому …

Свідчення людей, які приїхали з Донецька, не викликають апокаліптичного враження про місто, в першу чергу про його центральну частину. Так, пошкоджених багатоповерхівок з вибитими вікнами і трупів на вулицях ви там не побачите. Однак, нинішній Донецьк — тінь старого, українського Донецька. Столиця Донбасу деградує і поступово перетворюється в умовний Тирасполь — нудне, бідне провінційне місто без виразних перспектив та майбутнього.

Все пізнається в порівнянні. Якщо порівнювати Донецьк з яким-небудь Якутськом, звідки до нас їдуть «шахтарі і трактористи», то місто звичайно виглядає круто і сучасно. Якщо ж просто згадати, яким був Донецьк при Україні, то на очі сльози навертаються. Ті хто придумав так звану «Донецьку народну республіку» насправді дуже ненавидять сам Донецьк і людей, які в ньому живуть.

   
   
   


Ваш IP:3.238.111.130
   
@Mail.ru.