Як змінилися тарифи на ЖКП в Україні за 2,5 року ІНФОГРАФІКА

Категорія: Новини України
Опубліковано: Вівторок, 02 серпня 2016, 18:51
Автор: Голос столиці
Перегляди: 1962

За останні два з половиною роки тарифи на газ для населення зросли в 9,5 рази, а електроенергія подорожчала в 4 рази. Детальніше - в інфографіці.

Близько 90% українців вважають необгрунтованим рішення влади про підвищення тарифів на послуги ЖКГ для населення, свідчать дані соціологічного опитування, проведеного в рамках проекту «Перезавантаження – відкрита влада».

 

Зокрема, 89,2% опитаних не вважають своєчасним для країни рішення влади підвищити тарифи, в той час як своєчасним таке рішення назвали 5,1% респондентів. Не змогли відповісти 5,7% опитаних.

Тарифи на житлово-комунальні послуги (ЖКП) — опалення і гарячу воду — підвищилися в Україні майже в два рази з 1 липня. Підвищення тарифів на послуги ЖКП пов'язано з рішенням Кабміну України виконати вимогу МВФ за внутрішніми цінами на газ, довівши їх до рівня ринкових: з 1 травня скасовано пільговий тариф, який використовувався протягом опалювального сезону, а населення і підприємства, що забезпечують опалення і гарячу воду, тепер будуть платити за газ за єдиним тарифом — 6,879 тисячі гривень за тисячу кубометрів. Уряд планує зменшити навантаження на малозабезпечені верстви населення через зростання тарифів за допомогою адресних субсидій

Голос столиці

   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.