УПЦ Московського патріархату повинна бути заборонена

Категорія: Новини України
Опубліковано: П'ятниця, 25 березня 2016, 10:37
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 2275

Відомий громадський діяч та активіст Олександр Аронець закликає заборонити Московський патріархат, а «батюшок», які проголошують анафему українцям притягнути до кримінальної відповідальності. Це відбулось після публікації шокуючих кадрів використання московськими попами почуттів віруючих проти українців.


Пропонуємо вашій увазі публікацію Олександра Аронця.

Українська православна церква Московського патріархату (далі - #‎Церкваокупанта) загрожує національній безпеці України і повинна бути негайно заборонена судом!

У кафедральному соборі Запорізької єпархії Московського Патріархату  у Неділю Торжества Православ'я публічно виголосили політичну АНАФЕМУ Святійшому Патріарху Філарету, а також усім його послідовниками, тобто усім кільком мільйонам прихожан Київського патріархату.

Це не просто плювок в душі українських віруючих, це питання до Служби безпеки України, адже #‎Церкваокупанта розпалює міжрелігійну ворожнечу за прямою вказівкою з Москви!

#‎Церкваокупанта повинна бути негайно заборонена в судовому порядку, а проти цих "батюшок", які проголосили анафему - порушені кримінальні справи.

Нагадаємо, священники УПЦ МП постійно беруть участь в офіційних заходах, які організовує влада в місті Бердичеві. Українські патріоти неодноразово наголошували на неприпустимості таких дій місцевих чиновників які повинні відстоювати інтереси держави, особливо в період війни з московським окупантом. 

   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.