Поставиш герб України на аватарку – найбільше насолиш москалям

Категорія: Новини України
Опубліковано: П'ятниця, 21 серпня 2015, 17:04
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 4253

Націкавіше, що це не вигадка, а абсолютно доконаний факт. Всеросійський центр вивчення громадської думки (ВЦВГД), як передає ТАСС, провів опитування наших північних окупантів.

Лише чверть росіян позитивно сприймають герб України(27%). Негативно до герба ставиться кожен третій опитаний (34%). Наступна позиція в опитуванні просто вражаюча! Не знають, що означає герб України - 23% москалів!

 

А от що дійсно довподоби таємничій російській душі так це совкові символи. Серпочки-молоточки і червона п'ятикутна зірка - ось запорука душевного спокою північної людини.

"Так, скоріше позитивно до серпа і молота ставляться 73% росіян, а скоріше негативно - тільки кожен десятий росіянин (11%)", - йдеться в матеріалах ВЦВГД.

Частка тих, хто не знає, що означають серп і молот, становить 6%. Приблизно те ж відношення спостерігається і до іншого радянського символу - червоної п'ятикутної зірки. Скоріше позитивно до неї ставляться 66% росіян, а негативно - лише 11% опитаних. Не знає, що означає червона п'ятикутна зірка, вже кожен десятий росіянин (10%).

Позитивно до символу ООН відноситься трохи менше половини росіян (44%). У той же час 17% опитаних ставляться до цього символу скоріше негативно. Не розуміє, що означає символ ООН, кожен четвертий росіянин (24%).

Опитування було проведено 2-3 травня. У ньому взяли участь 1600 чоловік в 130 населених пунктах в 46 областях, краях і республіках Росії. Статистична похибка не перевищує 3,5%.

Незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ нагадує, що 23 серпня наближається День Державного прапора, а у понеділок, 24 серпня – День Незалежності України. Тому, з п’ятниці закликаємо Вас встановити на аватарках в соціальних мережах (а особливо ВКонтактє) прапор України з гербом. Нехай від жовтого й блакитного у них рябить, а наш Тризуб їм очі повиколює! Слава Нації друзі!

   
   
   


Ваш IP:44.200.145.223
   
@Mail.ru.