"Океан Ельзи" у День закоханих подарував прихильникам кліп. ВІДЕО
Гурт "Океан Ельзи" зробив подарунок своїм прихильникам до дня святого Валентина. Саме 14-го лютого гурт представив відео на пісню "На небі".
Про прем'єру музиканти повідомили на своїй сторінці у Facebook.
Режисером концертного кліпу став Віктор Придувалов. В основі відео - кадри, відзняті знімальною групою, яка працювала над відеоверсією концерту ОЕ на НСК "Олімпійськи", з висоти пташиного польоту, а також глядачі й кадри бекстейджу.
Лідер гурту Святослав Вакарчук у своєму мікроблозі привітав усіх зі святом кохання.
Кохання-це найкращі вітаміни для душі! Щоб ваша душа була здорова- приймайте їх регулярно! :)
— Svyatoslav Vakarchuk (@s_vakarchuk) 14 февраля 2015
26-го лютого в кінотеатрах України відбудеться прем’єра повної версії київського концерту "Океану Ельзи". А документальний фільм до 20-ліття групи, за словами авторів, можна буде побачити вже восени цього року.
Random news:
- «Укрзалізниця» підвищує тарифи на пасажирські перевезення
- 21 лютого - Міжнародний День рідної мови
- Поставиш герб України на аватарку – найбільше насолиш москалям
- Ведуть не туди… Роблять не те… Система напрошується на перезавантаження
- Московського попа Пашу Мерседеса затримали на вивезенні церковних цінностей. Нові подробиці













