Досліджуєш родовід? Знайти записи про учасників Першої світової можливо

Категорія: Новини України
Опубліковано: Четвер, 15 січня 2015, 22:58
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 2243

Питання дослідження власної генеалогії, пошуку предків набуває в нашій країні нових обертів. Поштовхом стало патріотичне відродження в свідомості та душах українців. Знайти інформацію про пра-прадіда, який жив на початку XX століття – справа не з легких. Або ж коли в родині є маленька зачіпка, коли відомо прізвище і максимум ім’я і переказ бабусі, що пішов служити у військо під час Першої світової і не повернувся. Для багатьох родин знайти нову інформацію важливо, але не багато готових на це витрачати значну кількість часу, тим більше, коли не відомо чи закінчаться пошуки успіхом.

Проте в мережі на сьогодні існує доволі велика кількість ресурсів, де тисячі людей знаходять своїх нових і нових предків. Часто можна взагалі з невеликих клаптиків відновити доволі загальну картину життя пращура з яким нас розділяє століття часу.

 

Саме тому, в час різдвяної казки, коли родини зустрічаються разом за столом і часто згадують своїх предків, незалежний новинарний ресурс Бердичів СІТІ пропонує вашій увазі базу даних в понад мільйон записів про учасників Першої світової війни (1914 – 1918 років). Дана сторінка з’явилася на світ, щоб відновити та зібрати разом максимально великий об’єм інформації про простих солдат – учасників світової боротьби. В основі - алфавітізація списків вояків по територіях Російської імперії.

Ви можете спробувати знайти свого предка за прізвищем ім’ям або місцем проживання. http://1914.svrt.ru/index.php?surname=&name=&place=#report

Ресурс може бути цікавим як краєзнавцям, так і людям, які цікавляться історією Бердичева. На даний момент в базі міститься 1056651 запис. Що цікаво, в той період наше місто відносилось до Київської губернії (по якій 33 144 запис), а от Бердичівського повіту стосується аж 2575 записів. Отож, пропонуємо вашій увазі інформацію про тих, хто пішов на фронти Першої світової сто років тому, але частина з них так ніколи й не повернулася в місто в якому ми зараз живемо.

   
   
   


Ваш IP:44.200.145.223
   
@Mail.ru.