Де на Бердичівщині не можна літати дронами? КАРТА

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Вівторок, 15 січня 2019, 22:33
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1351

Державна авіаційна служба оприлюднила список місць, де діє заборона на польоти. Серед таких зон виявився і Козин, де розташований будинок Петра Порошенка. А ось маєтки бердичівських чиновників поки повністю відкриті для відеофіксації з повітря.

Нині безпечне використання безпілотних повітряних суден (БПС) недостатньо врегульовано, а чинна нормативна база ускладнює експлуатацію БПС з комерційною, спортивною метою, чи як хобі.

З огляду на стрімкий розвиток ринку безпілотників, Державна авіаційна служба працює над розробкою нових правил, що безпечно інтегрують нові види повітряних суден до існуючої системи використання повітряного простору.

На Бердичівщині небо закрите в 3 кілометровій зоні між Агатівкою, Осиково, Швайківкою та Скраглівкою, а також над Гардишівкою та Озадівкою. Північ Бердичівщини з селами Никонівка, Старий та Новий Солотвин частково потрапили в 10 кілометровий закритий повітряний простір для БПС з Житомирського району

Наразі, якщо ви маєте БПС вагою до 20 кг, польоти таких повітряних суден мають виконуватися у межах зон обмежень/резервувань повітряного простору. Для цього потрібно звернутися з листом в довільній формі за разовою заявкою до Украероцентру за 10 робочих днів за телефоном тел.: +380 44 351 59 92 (цілодобово), або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Подивитися заборонені зони можна на спеціальній карті:

   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.