На Корніловці бердичівляни йдуть до Української Православної Церкви Київського Патріархату ФОТО

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Середа, 11 квітня 2018, 07:20
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 451

8 квітня настоятель Свято-Преображенського храму, благочинний бердичівського округу протоієрей Євгеній Шимченко освятив пасочки вірян.

Вже більше двадцяти років поспіль усі православні свята для переважної кількості мешканців мікрорайону Корніловка асоціюються саме з Українською Церквою Київського Патріархату. З моменту відкриття дверей Свято-Преображенського храму у 1997 році містяни отримали потужний релігійний осередок у північно-східній частині Бердичева. Часто можна помітити, що сюди йдуть віряни і з центру та інших мікрорайонів.

 

Щороку, особливо це помітно на Великодень, коли все більша кількість православних бердичівлян разом з родинами приходять до Української Церкви Київського Патріархату. Незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ пропонує вашій увазі світлини з цієї події.

Нагадаємо, 12 листопада 1996 року представники православної парафії на своїх загальних зборах віруючих під головуванням єпископа Житомирського і Овруцького Ізяслава ухвалили рішення створити Свято-Преображенську парафію УПЦ КП та прийняти її Статут. Про ці події детально написав краєзнавець Юрій Лукуц у матеріалі «20 років Української Православної Церкви Київського Патріархату на Бердичівщині»

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

   
   
   


Ваш IP:107.23.176.162
   
@Mail.ru.