Бердичівські поліцейські працюють і в поминальні дні або особливий рух в місті

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Субота, 22 квітня 2017, 08:15
Автор: Бердичівський відділ поліції ГУНП в Житомирській області
Перегляди: 1548

22 та 23 квітня на кладовищах Бердичівського району пройдуть заходи, пов’язані з поминальними днями. Упродовж цих днів на охорону громадського порядку додатково залучатиметься більше 50 поліцейських.

Для належної організації безпеки дорожнього руху 23 квітня 2017 року з 08.00 год. до 15.00 год. буде повністю перекрито рух проїжджої частини дороги на ділянці від перехрестя вул. Шевченка та вул. Європейської до перехрестя Площі Соборної та вул. Європейської.

 

Рух автомобільного транспорту, крім автобусів за маршрутом «Універмаг «Ювілейний» - Кладовище по вул. Бистрицькій, 98» буде організовано в об’їзд цієї ділянки дороги: по вул. Вінницькій та по вул. Лупова.

Шановні громадяни, не забувайте в автомобілях цінні речі, гаманці, барсетки, телефони, документи тощо. Залишаючи транспортний засіб, перевіряйте, чи зачинені вікна та замкнені дверцята.

Також поліцейські закликають дотримуватися правопорядку, виявляти взаємну повагу та розуміння, не допускати наруги над могилами, пошкоджень меморіальних пам’ятників та місць поховань.

 

   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.