Студент БКПЕП здобув перемогу у ІІ турі учнівської олімпіади з основ економіки та податків!

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Понеділок, 25 квітня 2016, 06:16
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1766

У Житомирському національному агроекологічному університеті пройшла олімпіада для випускників загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв і ОКР «Молодший спеціаліст».
Мета учнівської олімпіади - прагнення виявити талановиту молодь, допомогти їй у виборі майбутньої професії фахівців з бухгалтерського обліку, аудиту та оподаткування, сприяти розвитку в обраних напрямах. Кожен учасник мав змогу отримати призові винагороди, а також навчатися за економічною спеціальністю з найнижчою ціною серед ВНЗ м. Житомира, а особи, які мають диплом «молодшого спеціаліста» всіх спеціальностей розпочати навчання з 3 курсу.


Олімпіада проводилася з 2-х дисциплін: «Основи економіки» для спеціалізації «Облік, аудит, контроль, аналіз діяльності підприємства та бюджетної установи» та «Податки» для спеціалізації «Оподаткування, податковий облік, аудит, контроль, аналіз платників податків та формування і використання бюджетних коштів».
Представником від Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права на олімпіаді став студент випускного курсу спеціальності «Економіка підприємства» Юрій Мельник, який успішно пройшов дистанційні завдання першого етапу.
Другий же (фінальний) етап олімпіади відбувався в аудиторіях Житомирського національного агроекологічного університету в Житомирі, де Юрій Мельник здобув перемогу і був нагороджений дипломом за І місце у ІІ турі учнівської олімпіади з основ економіки та податків та відзнакою «Сова – як символ мудрості» за кращу конкурсну роботу.


 

Джерело: сайт БКПЕП

 

   
   
   


Ваш IP:44.200.82.149
   
@Mail.ru.