В Бердичів повернулись "легальні" ігрові автомати?

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: П'ятниця, 22 квітня 2016, 12:29
Автор: Власкор
Перегляди: 4072

В Бердичеві з’явилися гральні салони під вивіскою “Національна лотерея”. Один з них ще раніше відкрився по вул. Житомирській біля молодіжного клубу "Молодіжка", інший же днями почали готувати до відкриття на пл. Соборній в приміщені, де колись було відділення банку.


Судячи з реклами та інформації в інтернеті, в салонах проводяться лотереї “Супер лото” і “Золотий кубок” з використанням електронної системи прийняття ставок. Тобто, встановлені комп’ютерні монітори з пультами, гра проходить в режимі реального часу.

Насторожує те, що вікна приміщень, де, судячи з вивісок, проводиться розіграш національної лотереї, повністю заклеєні кольоровою плівкою, що завжди було характерною ознакою нелегальних залів ігрових автоматів та казино.

Нагадаємо, що в 2009 році Верховна Рада України прийняла закон “Про заборону грального бізнесу”, але новий закон "Про державні лотереї" дозволив повернути старі гральні автомати із новою назвою – "миттєва лотерея". 

Ліцензію на створення грального залу тепер мають право видавати три приватні організації і одна державна - "Українська національна лотерея", "Молодьспортлото", "Патріот" та Ощадбанк. Лише вони мають право розпоряджатися шаленими статками.

 

   
   
   


Ваш IP:3.238.111.130
   
@Mail.ru.