Бердичівляни зможуть їздити на європейських авто

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: П'ятниця, 18 березня 2016, 06:59
Автор: Інфопростір
Перегляди: 1720

Верховна Рада України розглядатиме законопроект, завдяки якому українці зможуть придбати дешевий транспортний засіб, зареєстрований за кордоном та мати законні підстави на його використання впродовж року. 

 

Відтак це може полегшити процес врегулювання тимчасового ввезення автомобілів з іноземною реєстрацією на територію України. З іншого боку, це невигідно власне країні, оскільки може негативно вплинути на український ринок автомобілів. Адже за нового законопроекту українському споживачеві буде дешевше купувати іноземні авто.

Цей проект закону був розроблений після сутички між робітниками митниці та мешканцями сусідніх міст і селищ. Раніше власники зареєстрованих за кордоном автівок могли пред’явити документ про ремонт транспортного засобу та використовувати його, не порушуючи закон. За новою поправкою такий документ вже не дійсний, і автомобілістам потрібно перетинати кордон країни кожні 5 днів. Протистояння власників транспортних засобів та митного керівництва вже невдовзі може бути врегульовано прийняттям нового законопроекту.

Точка зору

На думку експертів, це може бути вигідною пропозицією для українського споживача у часи економічної кризи. Адже це позбавить його необхідності сплачувати податок, а єдиною вимогою є те, що потрібно виїжджати за кордон раз на рік.

Також у вигідних умовах опиняться власники іноземних машин за кордоном та працівники митної служби. Вони матимуть змогу контролювати процес збуту машин.

Пересічному українцеві теж є що сказати з цього приводу. Ексклюзивно для ІБ «Корупціонер» поділився своєю думкою автомобіліст і волонтер Роман Сімаков:

«На початку війни на Сході України, коли народ фактично сам спонсорував армію викручувалися, як могли. Ну і автомобілі звісно ж купували в Європі. Чи не щодня в зоні “АТО” згорали десятки машин. Необхідний Transporter коштував у нас $10 тсч., а в сусідній Польщі $3 тсч. Тобто звідти можна було привезти 3 автомобілі за ціною одного. За ці 2 роки українці довели все, що могли для світової, а в даному випадку європейської спільноти. Тому замість точкових санкцій по оточенню Путіна, краще нехай скасують це бандитське мито та дадуть можливість людям спокійно їздити та працювати».

Розмитнення європейських автомобілів коштує невиправданих фінансів, тому правильним рішенням може стати зменшення ставок збору на реєстрацію машин в Україні або взагалі повне скасування цих податків.

Джерело: http://korupcioner.info/ukraincyam-mozhut-stati-dostupnimi-in/

   
   
   


Ваш IP:3.238.111.130
   
@Mail.ru.