На Бердичівщині розпочалася операція «Ялинка»

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: П'ятниця, 18 грудня 2015, 07:40
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 2503

Аби вберегти хвойні ліси від самовільної вирубки, бердичівські правоохоронці розпочали передноворічну операцію «Ялинка». До кінця грудня вони патрулюватимуть хвойні масиви району, а також перевірятимуть усі можливі місця реалізації новорічної лісової продукції.

 

Правоохоронці нагадають, що за порушення законодавства, яким регулюється купівля-продаж новорічних ялинок, передбачена відповідальність. Так, згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення, незаконна порубка дерев хвойних порід (ст.65) тягне за собою накладення штрафу на громадян у розмірі від 5 до 10 неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від 7 до 12 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, порушення правил благоустрою територій міст та інших населених пунктів (ст. 152) тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Також (ст. 159) Порушення правил торгівлі на ринках - тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб - від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Разом із лісовою охороною та екологічною інспекцією поліція проводить спільні рейди на території лісових масивів та стежить за реалізацією хвойних дерев. Державтоінспекція перевіряє транспортні засоби, що можуть перевозити новорічні ялинки. Правоохоронці також візьмуть під контроль місця торгівлі на наявність дозвільних документів.

Шановні громадяни! Якщо Ви виявили факти незаконних порубок новорічних красунь та їх продаж повідомте до поліції за телефонами: у Бердичеві (04143) 2-01-01, на спецлінію «102» або зверніться до Бердичівського відділу поліції ГУНП в Житомирській області за адресою: вул. Героїв України, 67


Бердичівський відділ поліції
ГУНП в Житомирській області

   
   
   


Ваш IP:3.238.111.130
   
@Mail.ru.