Маркувати товари в Бердичеві не поспішають

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Четвер, 15 січня 2015, 20:48
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 3013

Після анексії Криму російськими окупантами в українському суспільстві поширився рух щодо бойкоту товарів, виготовлених у РФ. В Бердичеві рішення про те, що товари в магазинах потрібно маркувати та вказувати країну-виробника, було прийняте в липні. Але воно мало лише рекомендаційний характер , що, по суті, не змушує власника суб’єкта торгівлі зазначати, який товар вироблений в Російській Федерації – країні, яка веде бойові дії на Сході України та фінансує місцеві терористичні групи. 
Провівши рейд в двадцяти торгових закладах Бердичева, можна зробити висновок, що маркувати товари в Бердичеві не поспішають.

 Так, лише в двох супермаркетах були промарковані додатковими позначками деякі групи товарів російського походження, ще в одному – на цінниках всіх товарів було зазначено країну виробника, де, в принципі, люди можуть побачити чий це товар. В інших магазинах ніяких позначок про країну-виробника не було, а на питання, чому не маркуються товари, продавці давали відповідь, що не було розпорядження від керівництва. Отже, хотілось би звернутись до керівників торгівельних мереж з проханням, все ж таки взяти приклад з міст, де більш відповідально ставляться до рекомендацій місцевої влади та маркують товари. А покупцям залишається нагадати, що бажано купувати рідну українську продукцію (код – 482), і намагатись ігнорувати товари зі штрих-кодом, який починається з цифр 46.

 

   
   
   


Ваш IP:44.200.145.223
   
@Mail.ru.