Гришківці, Хажин та Радянське готові зникнути в Бердичеві

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Четвер, 28 травня 2015, 14:22
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1751

Сільські голови кількох територіально близьких до міста сіл почали ходити на сесії Бердичівської міської ради. Як стало відомо незалежному інформаційному ресурсу міста Бердичів СІТІ, саме ці населені пункти виявили бажання стати частиною Бердичівської територіальної громади.

 

Депутати міської ради одноголосно підтримали рішення Радянської сільської ради, Хажинської сільської ради та Гришківецької селищної ради про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад до міста Бердичева з адміністративним центром у Бердичеві.

Завдяки цьому, населення Бердичева зросте більше ніж на 5 тисяч осіб. Разом з населенням, міська влада отримає контроль над значними земельними територіями, в тому числі родючими грунтами теперішнього району. А ще Бердичів стане межувати з Вінницькою областю на півдні.

Зміни відбуваються через так звану реформу децентралізації влади проголошеної Президентом України Петром Порошенком та тривалим її куратором, колишнім міським головою Вінниці, а сьогодні спікером Верховної Ради Володимиром Гройсманом.

Як стало відомо на сесії, місцеві керманичі вже планують будувати нові шляхи сполучення в напрямку нових володінь – вулицю Хажинську (паралельна вулиці Котовського) та вулицю Захисників України. Саме в районі Елінга, за словами заступника міського голови Михайла Гайчені будуть виділені земельні ділянки учасникам АТО.

   
   
   


Ваш IP:34.229.131.158
   
@Mail.ru.