Асфальтування по-бердичівськи: безвідповідальна робота комунальних служб на вулиці Садовій

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Вівторок, 26 травня 2015, 07:15
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1470

Черговий випадок безвідповідальної роботи комунальних служб в Бердичеві. Торік відбувся капітальний ремонт вулиці Садова: були заасфальтовані дорога і тротуар, викладені нові бордюри. Начебто все добре і можна сказати «спасибі». Це було б так, якби ремонт дороги знову ж не зробили як завжди - по-бердичівськи.

 

Про те, як кладуть асфальт в Бердичеві можна писати книгу і знімати фільм. Шкода, що назва «Ідіот» вже зайнята романом Федора Достоєвського. Не раз жителі Бердичева були свідками, як бездумно асфальтують дороги в негоду, як закочують наші гроші в мокрі від калюж ями і як чарівним чином ці ями з'являються знову на тому ж місці.

Вулиця Садова не стала винятком. При укладанні дорожнього покриття комунальники не стали довго думати, а просто наглухо заасфальтували всі каналізаційні люки. Ось так взяли і заасфальтували. І нехай весь світ зачекає. Звичайно ж, прийшов час, і працівники водоканалу вирішили відшукати люки і викопати їх. Після звільнення люків із асфальтної темниці, на дорозі утворилися ями, в які постійно залітають водії. Може, треба було вирізати старий асфальт, переробити його, і на одному рівні з люками покласти новий? Ні, в Бердичеві своя технологія асфальтування.

Фахівцям видніше, звичайно ж, як треба робити. Але скільки ще ми з вами будемо платити за косяки комунальних служб? І хто нарешті за це понесе відповідальність? Як завжди - питання риторичне.


 

 

 

 

   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.