Рашисти обстріляли ракетами Бердичів ФОТО НАСЛІДКІВ

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Субота, 19 березня 2022, 15:25
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 2579

16 березня 2022 року о 4-ій годині ранку російські війська здійснили ракетний обстріл Бердичева. Це відбулося вперше за 81 рік, з моменту початку бомбардувань нашого рідного міста в роки Другої світової війни. Сучасні події стали продовженням нищення совєцькою владою міської інфраструктури та німецького руйнування півтонними бомбами будинків у центральній частині Бердичева та місць базування військових частин.

      

Людиноненависницька ідеологія рашизму, сучасної росії, є наслідком непокараного там зла її попередників – комунізму та нацизму. Попри заборону цих ідеологій Організацією Об’єднаних Націй після Другої світової, путінська держава продовжує її традиції в політичній, релігійній та  суспільній сферах.

В наші дні пропагандистські канали окупанта зомбують своє населення потребами встановлення повного контролю над Україною, створення військових баз на захоплених територіях, необхідності сотень трибуналів з мільйонами прізвищ для засудження, табори, фізична ліквідація не згодних. Нині під «денацифікацією» йдеться про російський православний фашизм за сталінськими лекалами, з репресіями та Голодомором.

Бердичів вже пережив за крайні сто років всі ці жахи: дві світові війни, репресії (1937-1938 років), голодомори (1921, 1933, 1946 років). Рашистські окупанти й нині не спроможні запропонували нічого іншого, окрім насилля, вбивств та злиднів. Саме тому нині бердичівляни будуть вперто перемагати у війні проти російських окупантів та геноциду.

Вранці 24 лютого 2022 року росія розпочала широкомасштабне вторгнення в Україну по всій довжині спільного кордону і з території Білорусі. Сьогодні наша держава змушена продовжити традиції легендарних пращурів часів Русі, козацтва, пластунів, січовиків та повстанської Армії. Нині Україна чинить запеклий опір загарбникам, а тому рашисти будуть знищені, а Москва зруйнована.

На фото: руйнування в Бердичеві 16 березня 2022 року та краєвиди міста 1941 та 1943 років

   
   
   


Ваш IP:44.200.171.156
   
@Mail.ru.