Бердичівські свободівці привітали містян з Днем Незалежності України

Категорія: ВО "Свобода"
Опубліковано: Середа, 26 серпня 2015, 09:39
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 2791

Бердичівляни отримали вітальні листівки з Днем Незалежності від відомих місцевих свободівців. Кожен партієць привітав своїх сусідів та мешканців району, де проживає. Активісти на практиці виконують заповіт Степана Бандери дійти до кожного українця.

Листівки націоналістів закликають цінувати Незалежність, адже рабів до раю не пускають.

 

Голова Бердичівської міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олексій Побережний підкреслив важливість єдності української нації: «Патріотизм став сьогодні модним і поширеним, але багато людей втратило суть цього благородного поклику серця. Наша однопартійка Ольга Матвійчук організувала таку інформаційну акцію з метою нагадування цінності незалежності та гідності. А від згуртованості громади залежить коли ми зможемо перемогти всі загрози, які знову постали перед Незалежністю України. Бердичівляни при цьому, дуже схвально оцінили вітання свободівців з національним святом».

Заступник голови Бердичівської міської організації ВО «Свобода» Ольга Матвійчук зазначає: «Цьогоріч ми відзначаємо найгероїчніший День Незалежності. У відкритій війні з одвічним московським ворогом, на шляху Революції Гідності в боротьбі з внутрішнім окупантом ми народжуємо Велику Українську Державу».

Зі Слов’янська, на східному фронті, передав вітання бердичівлянам і гордість організації, кіборг героїчної 95-ої аеромобільної бригади свободівець Василь Клюба. 

Важливо, що листівки традиційно розповсюджували особисто самі партійці: Анатолій Кривушин, Ольга Матвійчук, Олексій Побережний, Олексій Тростянський, Тетяна Осадчук Юрій Коломієць, Наталка Зоз та інші.  

 

 

Прес-служба Бердичівської міської організації ВО «Свобода»

   
   
   


Ваш IP:44.200.145.223
   
@Mail.ru.