За три квартали на Житомирщині спожили майже 400 млн кубометрів газу

Категорія: Регіональні новини
Опубліковано: Понеділок, 31 жовтня 2016, 17:09
Автор: ТОВ "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ"
Перегляди: 1604

За період із січня по жовтень цього року у Житомирській області обсяг споживання газу в області лишається на рівні аналогічного періоду минулого року. Менше споживати газу стали лише бюджетні організації та промислові підприємства, населення ж тримає позицію активного споживання блакитного палива.

За три квартали 2016 року житомиряни спожили 390 млн куб. м. Скорочення споживання газу зафіксоване серед споживачів бюджетної сфери – на 17,2%, трохи менше, на 2,6%, зменшила споживання газу промислова сфера. Житомиряни, які використовують газ для побутових потреб використали майже стільки ж газу, як і минулоріч – 240,2 млн куб. м.

 

Падіння обсягів розподілу газу напряму відображається на фінансовій спроможності  «Житомиргазу» реалізувати інвестиційну програму. Ситуацію ускладнюють ще й борги за розподілений природний газ.

Адже за кошти, що надходять від клієнтів за спожитий газ, компанія фінансує усі роботи з утримання газотранспортної системи, ремонт та обслуговування газових мереж, роботу аварійно-диспетчерської служби.

«На сьогодні борги теплопостачальних підприємств перед «Житомиргазом» становлять 9,5 млн грн. Побутові споживачі, на які припадає 62% споживання газу регіону, боргують за розподіл газу понад 60 млн грн», – зазначила комерційний директор ПАТ «Житомиргаз» Лариса Продоус.

Зауважимо, що за останні 5 років за період 9 місяців найбільше газу на Житомирщині використали у 2012 році. А загалом же обсяг споживання газу протягом 2012 – 2016 років скоротився на 30%.

***

Нагадаємо, 31 жовтня 2016 року на сайті 104.ua зареєструвався мільйонний користувач сервісу Особистий кабінет. У Житомирській області цим сервісом користуються 35,5 тисяч споживачів газу.

Можливості Особистого кабінету дозволяють у зручний для клієнтів газових компаній час через Інтернет заплатити за газ, внести і звірити показання своїх газових лічильників.

Крім цього, сервіс надає доступ до інформації про історію платежів за газ, фіксує тариф і поточний баланс особового рахунку клієнта. Ще одна додаткова можливість – можна звернутися до фахівців газової компанії з питанням, скаргою чи пропозицією.

Зараз та до кінця листопада в Особистому кабінеті є можливість сплачувати за газ без банківської комісії – подробиці про це тут.

100-тисячний користувач сервісу був зафіксований 7 грудня 2015 року, через майже два місяці після відкриття. Зараз же тільки в жовтні в Особистому кабінеті зареєструвалися майже 70 тис споживачів газу.

Найбільше користувачів Особистого кабінету серед споживачів газу у Львівській, Харківській та Київській областях – по 109 тис, 104 тис і майже 99 тис клієнтів відповідно. Всього ж по країні послуга доступна в 16 регіонах.

Детальніше про те, що таке Особистий кабінет і як в ньому зареєструватися дивіться тут.

   
   
   


Ваш IP:44.200.145.223
   
@Mail.ru.