Бердичівські митці провели літературний вечір у колі артилеристів ФОТО

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Неділя, 10 лютого 2019, 14:56
Автор: Віталій Мартич
Перегляди: 21466

Уже традиційно на базі бібліотеки 30 гарнізонного будинку офіцерів проводяться тематичні зустрічі, літературні вечори та цікаві лекторії на актуальну тематику. Найчастішими слухачами заходів є військовослужбовці 26 артилерійської бригади, що дислокується в місті. Не стала винятком зустріч з авторами сучасної літератури Бердичівщини, організована Марією Стародумовою, завідувачем бібліотекою 30-го гарнізонного будинку офіцерів.

Початок події був присвячений темі улюблених книг та жанрів літератури, де кожен бажаючий міг обмінятися враженнями від прочитаних книг та порекомендувати цікавих авторів для прочитання.

 

На захід було запрошено митців сьогодення, які творять сучасну літературу. Першим свою творчість декламував поет-початківець Олександр Дишкант, який зачитав свої вірші на філософську тематику, в яких розглядаються питання плину життя та людських відносин в інформаційну епоху.

«Віддзеркалення наших мрій,
Віддзеркалення сновидінь -
Чистий аркуш, чистий папір…
Комусь віриш, але не всім.
Серед тисячі перепитій
Найкращий власний і вибір твій!»

Продовженням знайомства з поезією стала презентація збірки Олега Калашникова «Наш піт береже піхоти кров», яка була присвячена 14 річниці створення 26 артилерійської бригади та до якої увійшли вірші військовослужбовців і членів їх сімей. Журналіст з великим професійним стажем, який за покликом серця вступив до війська, Олег Калашников виконує обов’язки прес-офіцера військової частини, а у вільний від роботи час пише віршовані та прозові твори. Збірка, яку він презентував вже не перша та є віддзеркаленням його професійної майстерності та невичерпної духовної енергії.

Вже не вперше знайомство з новими збірками Валерія Хмелівського проходить в бібліотеці Бердичівського будинку офіцерів. Цей раз не був винятковим. На зустрічі було представлено сигнальний примірник роману «Гість» та нову дитячу п’єсу «Принцеса і паж, або пустунка із Бердичева». Зі слів автора п’єса була написана на замовлення для постановки на сцені театру. Сюжет дуже близький митцю, адже він писав про себе та свою онуку. Не менш цікавою для військових була збірка «Короновані любов’ю», в якій висвітлені події АТО.

Цікавим завершенням зустрічі стала сучасність без зайвих прикрас, про які написав Юрій Балюк у збірці новел «Повернення». Автор попереджає про обмеження до прочитання у віці. Як сприймати дану літературу кожен має вирішити самостійно. Як зазначається у збірці, лише від людини залежить, якою вона залишиться після збою буденного колообігу і чи залишиться взагалі. Відверті історії автора вражають і змушують по-новому поглянути у реальність, у якій живемо.

Час пролетів непомітно на хвилі позитивних емоцій, адже зустріч була наповнена цікавими моментами і новими відкриттями як для митців так і для відвідувачів. Сподіваємося, що дані зустрічі будуть традиційними та набиратимуть нових обертів, злучаючи нових митців і не лишатимуть байдужими жителів міста.

   
   
   


Ваш IP:34.229.131.158
   
@Mail.ru.