Друга річниця Майдану - час проаналізувати здобутки та продовжити боротьбу ФОТО

Категорія: ВО "Свобода"
Опубліковано: Субота, 21 листопада 2015, 20:19
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1674

21 листопада 2015 року спливає другий рік від початку Революції гідности - національного зрушення, яке призвело до усунення від влади бандитського режиму Януковича. Цей день є своєрідною датою виходу на фінішну пряму боротьби, що тривала впродовж кількох років, розхитуючи антиукраїнський режим різноманітними акціями спротиву. Цього дня маємо зупинитися, пригадати, проаналізувати минулі події і зробити висновки щодо досягнень України, які мали місце відтоді, і щодо постреволюційної влади.

Насправді Революція гідности досягла єдиного результату - зміщено кліку Януковича. Однак, попри жертовність українців, які жили Майданом, а деякі склали свої голови у зимові дні боротьби 2013-2014 років, наслідків бандитського правління не подолано. Багато хто заявляє, мовляв, Майдан призвів до ще більшого зубожіння українців, а владу прибрали до рук усе ті ж олігархи та їхня обслуга. Проте й нинішній президент, і чинний уряд, які керують країною, є наслідком не Майдану, а виборів, що відбулися в країні після революційних подій.

Вони не виправдали очікувань українців, бо в країні й далі правлять олігархи - вимогу Майдану про ліквідацію олігархічного режиму не виконано. Попри війну з окупантом, наша держава й далі перебуває під впливом "русскава міра" у мовній, інформаційній та культурній царинах. Ганебні дії влади засвідчили її неспроможність відстоювати державні інтереси - не вжито жодних дій для повернення Криму, на частині окупованого Донбасу, попри деклароване владою перемир'я, продовжують гинути українські захисники, відбулося підписання зрадницьких Мінських угод, тривають намагання закріпити в Конституції України особливий статус Донбасу, що є цілковитою капітуляцією перед Кремлем. Влада робить усе для того, аби терористи, які вбивали та продовжують убивати українців, отримали амністію, стали місцевими депутатами, створили власну міліцію, суди тощо, а український народ із власної кишені був змушений відбудовувати Донбас, знищений Путіним та його бойовиками. Водночас, аби загасити спротив нації, українські тюрми забиті політв'язнями, бійцями-добровольцями та волонтерами.

Як не прикро, на зовнішній арені Україна демонструє повний провал: ми стали не те що пішаками на геополітичній шахівниці, а по суті порожньою "клітинкою", розмінною монетою у боротьбі "сильних світу цього", бо тепер не ми визначаємо, як слід діяти у боротьбі з окупантом, а нам нав'язують, що маємо робити, аби врешті війна на Сході стала внутрішньою темою України і цілий світ, зокрема Европа, змогли вмити руки та назвати окупацію частини української території "внутрішнім конфліктом".

21 листопада - це час кожному українцеві зупинитися і без рожевих окулярів глянути на постреволюційну ситуацію. Майдан не програв - Революція гідности здобула перемогу над режимом Януковича. Однак решти вимог народу чинна влада не квапиться реалізовувати, тому маємо гуртуватися та знову й знову вимагати усунення наслідків правління Януковича, зупинення реваншу олігархату, здійснення справжньої люстрації, справжньої боротьби з окупантом! Допоки цих основних вимог не буде виконано, український народ має бути готовий до перманентного протесту - по суті продовження Революції гідности!

"Свобода" закликає українців не опускати рук, а продовжувати боротьбу за справедливість, за соціяльні та національні права. Бо найголовніше досягнення Майдану - це відновлення гідности кожного українця, це демонстрація будь-якій владі, що у цій країні джерелом влади є народ і господарем на своїй, Богом даній землі є кожен українець, а не купка пройдисвітів, аферистів та реінкарнованих поплічників Януковича. Незважаючи на складнощі, не маємо права занепадати духом - мусимо боротися за успішне майбутнє держави, аби з Україною рахувалися і до неї дослухалися.

У ці листопадові дні також закликаємо усіх українців помолитися та схилити голови перед світлою пам'яттю лицарів Небесної сотні та героїв російсько-української війни. Їхня жертва - це наш дороговказ у боротьбі за Українську Самостійну Соборну Державу!

Слава Україні!

Прес-служба ВО "Свобода"

П.С. Варто зазначити, що бердичівські свободівці перебували на Революції Гідності з першого до останнього дня. Тому важливо пам’ятати хто був на барикадах, а хто втікав з посади міського голови на лікарняний.


Фотоальбом бердичівських свободівців часів Революції Гідності

   
   
   


Ваш IP:44.200.145.223
   
@Mail.ru.