Бердичівський осередок ВО «Свобода» готується до участі у місцевих виборах

Категорія: ВО "Свобода"
Опубліковано: Середа, 12 серпня 2015, 19:13
Автор: РІО Бердичів
Перегляди: 2272

До початку виборчих перегонів часу залишилось небагато, тож політичні сили починають готуватись до участі у місцевих виборах. Одними з перших про готовність боротись за голос виборців заявили бердичівські свободівці, які збираються висувати своїх кандидатів в міську раду.

Лідер націоналістів Олексій Побережний, відзначив, що серед бердичівських кандидатів від ВО "Свобода" не буде жодного діючого депутата міської ради.

«В критичний момент під час Революції Гідності я остаточно впевнився, що ці люди зрадили своїх виборців. Коли громада вимагала чіткої позиції міста Бердичева проти злочинного режиму Януковича, вони приймали абсолютно нейтральні рішення, які були вигідні тільки одній особі. Окрім того, жодного звіту про діяльність жодного діючого депутата за 5 років їхньої діяльності я не чув. Попри те, що це є чіткою вимогою чинного законодавства України»,- наголошує свободівець.

 

Тому Бердичівська організація ВО "Свобода" прийняла рішення висувати тільки гідних людей, які пройшли довгий шлях боротьби за національну та соціальну справедливість в нашому місті та Україні загалом.

«Наші представники, в першу чергу, це порядні бердичівляни з різноманітних сфер і різного віку», - підкреслив молодий політик.

ВО «Свобода» має план першочергових кроків для відродження Бердичева, в тому числі, для забезпечення можливостей реалізації молоді, створенні умов для зростання кількості робочих місць та наведення ладу в завищених комунальних тарифах.

Джерело: РІО Бердичів 

Бердичівські свободівці в соціальних мережах

ВО «Свобода». Бердичів https://vk.com/svobodabrd
Ми голосуємо за Побережного Олексія
https://vk.com/zapoberezhnogo
Бердичівська ВО Свобода у Facebook
https://www.facebook.com/groups/1116871398327473/

 

   
   
   


Ваш IP:44.200.145.223
   
@Mail.ru.