Бердичівські свободівці провели інформаційну акцію: «Ні тарифному терору!» ФОТО

Категорія: ВО "Свобода"
Опубліковано: Вівторок, 16 червня 2015, 13:03
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1438

Протягом червня активісти міської партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» проводять інформаційну акцію «Ні тарифному терору проти українців» у Бердичеві.

Свободівці розповсюджують в різних мікрорайонах міста листівки, які роз’яснюють необґрунтованість формування тарифів на газ для населення. Цими вихідними, вони поспілкувалися з мешканцями Центру та Вокзалу, до цього вже побували на Лисій Горі.

Активісти пропонують спрощення існуючої схеми, яка автоматично значно зменшує борговий тягар на українця. Реалізація свободівської Програми захисту українців для людей дає зниження вартості тарифів на газ, електрику, тепло та воду. А олігархи від цього мають втратити надприбутки та контроль за видобутком газу, виробництвом електрики та тепла.

 

Для цього необхідна підтримка громади та повернення в державну власність стратегічних підприємств: виробників електричної та теплової енергії, обленерго та облгази.

Пересічні бердичівляни схвально відгукувалися чуючи пропозиції націоналістів, адже всі розуміють, що за новими платіжками розрахуватися з комунальними боргами буде просто неможливо.

Голова Бердичівської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олексій Побережний наголосив, що в дилемі сплатити за комунал чи вижити треба обирати зміну політиків у владі, які зрадили вимоги Революції Гідності: «Сьогодні триває війна на два фронти: перший - війна проти Росії на Сході, другий фронт - війна проти наших внутрішніх ворогів. Маємо боротися проти такого уряду, проти таких високих цін на харчі, на пальне й комунальні послуги, проти загальної української бідності, за межею якої нині живуть 90% українців. Середня зарплата в Україні - 55 доларів. Україна йде поруч із найбіднішими країнами Африки за цим показником. Цей уряд - справжні зрадники ідей Майдану й Революції гідності, їм не місце при владі. Але перемогти на внутрішньому фронті ми можемо лише гуртуючи українську громаду та роз’яснюючи, що Всеукраїнське об’єднання «Свобода» є єдиною політичною силою, яка не зрадила Революції Гідності й далі продовжує відстоювати її ідеї».

 

Листівки (клікабельно)

 

   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.