Бердичівська "Свобода" пікетувала Кабмін з вимогою відсторонення Яценюка

Категорія: ВО "Свобода"
Опубліковано: П'ятниця, 27 березня 2015, 10:46
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1672

Активісти Всеукраїнського об'єднання "Свобода" прийшли до стін Кабінету Міністрів України з пікетом – націоналісти вимагають, аби керманич уряду дав відповідь на заяви голови Держфінінспекції України Миколи Гордієнка про корупційні зловживання в Кабміні на понад 7,5 мільярдів гривень. Також свободівці вимагають відсторонити Яценюка від виконання обов’язків на час розслідування цих фактів. Пікетувальники переконані: економічна система держави має працювати на благо нації, а не олігархів та казнокрадів.

Активісти принесли до будинку уряду макет кулі із пов'язкою камікадзе "Куля в лоб". За словами свободівців, вона має символізувати обіцянки Яценюка під час Революції гідности.

 

Бердичівські свободівці також долучилися до заходу, адже місцеві жителі активно почали звертатися до націоналістів, нарікаючи на складні життєві обставини, які є наслідком погіршення економічної ситуації містян.

Голова Бердичівської міської партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олексій Побережний наголосив на необхідності перевірки фактів порушень: «Хіба можна залишати без уваги такі масштабні злочини проти народу? Очевидно, що Генпрокуратура має розслідувати навіть найменші факти зловживань уряду. І дарма сьогодні намагаються подати конструктивну критику діяльності Кабміну під керівництвом Яценюка як роботу на руку Москви. Антинародна політика найбільше послаблює фронт спротиву окупанту. Кремль пішов на українців війною збройною, а «Кулявлоб» – соціяльно-економічною».

Нагадаємо, нещодавно відбувався звіт роботи Уряду Арсенія Яценюка. Тому, було проаналізовано перший рік прем'єрства Яценюка та проігноровані свободівські пропозиції ІНФОГРАФІКА  

 

Прес-служба Бердичівської міської організації ВО «Свобода»

   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.