Новий сезон серіалу «Секретні матеріали» вийде вже січні цього року ВІДЕО

Категорія: Театр та кіно
Опубліковано: Понеділок, 04 січня 2016, 23:22
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 2578

Продовження серіалу «Секретні матеріали», в якому знімуться Девід Духовний і Джилліан Андерсон, вийде на екрани 24 січня 2016. Перший епізод розіб'ють на дві частини - другу покажуть 25 січня. В цілому проект включить в себе шість серій. Свою участь у ньому підтвердили також Мітч Пілледжі і Вільям Брюс Девіс. Зйомки розпочалися ще влітку 2015 року у Ванкувері.

 

Серіал «Секретні матеріали» виходив на Fox з 1993 по 2002 рік. За його мотивами в 1998-му і 2008-му також були зняті два повнометражні фільми. Сюжет серіалу присвячений роботі відділу паранормальних явищ ФБР і відносинам двох його агентів - Фокса Малдера і Дани Скаллі.

«Секретні матеріали» - один з найтриваліших проектів на телебаченні. На момент закінчення, «Цілком таємно» став найдовшим науково-фантастичним серіалом в історії телебачення США, хоча потім цей результат був перевершений такими проектами, як «Зоряна брама»

У скарбничці епопеї «Цілком таємно» безліч престижних телевізійних нагород, у тому числі понад 20 премій «Еммі» і «Золотий глобус».

Нагадаємо, пройшло цілих 13 років після виходу останнього епізоду дев'ятого сезону науково-фантастичного серіалу "Цілком таємно". Серіал визнано культовим у поп-культурі 90-х. Ключові сюжетні теми «Цілком таємно» базуються на недовірі суспільства владі, охоплюють теорію змови і зосереджені на спробах розкрити інформацію про існування позаземних цивілізацій.

За місяць до прем'єри кіностудія FOX опублікувала 20-хвилинний промофільм про зйомки нового 6-серійного сезону X-Files. Відео доступне виключно англійською мовою.
Кожна з шести серій буде розповідати свою власну унікальну історію, але всі епізоди будуть об'єднані загальним сюжетом. Крім Девіда Духовни (Ф.Малдер), Джилліан Андерсон (Д.Скаллі), Мітча Пілледжі (Уолтер Скіннер) і Вільяма Девіса (Курець), на знімальному майданчику також з’явилися актори з інших відомих телесеріалів. Наприклад, Джоел МакХейл ("Спільнота"), Аннет Махендра ("Американці") і Кумейл Нанджіані ("Кремнієва долина").

   
   
   


Ваш IP:44.200.168.16
   
@Mail.ru.