Що зробив Орлюк для дерашизації Бердичева? Депутатський запит Олексія Побережного

Деталі

Бездіяльність Орлюка та його чиновників з питань захисту національних інтересів України в Бердичеві просто вражає! Розуміючи, неспроможність ідей та пропозицій у цих людей, за весь час вторгнення окупантів, почав діяти. Ще пів року тому я підготував готові проекти рішень та розпоряджень, але вони і це не годні прийняти.

Читати далі: Що зробив Орлюк для дерашизації Бердичева? Депутатський запит Олексія Побережного

Олексій Побережний провів черговий звіт про роботу за 2021 рік ВІДЕО

Деталі

Депутат Бердичівської міської ради Олексій Побережний провів черговий звіт про роботу за 2021 рік. Це вже шостий звіт обранця другої каденції VIII скликання міськради. Олексій Побережний входить до складу постійної депутатської комісії з гуманітарних питань. Пропонуємо вашій увазі відео звіту.

Читати далі: Олексій Побережний провів черговий звіт про роботу за 2021 рік ВІДЕО

Над Бердичевом завтра майорітиме бандерівський стяг

Деталі

Під час засідання сесії обласної ради 7 березня 2018 року депутати затвердили порядок використання прапору національної-визвольної боротьби українського народу (революційного червоно-чорного прапору ОУН) на території Житомирської області.

Зокрема, депутати рекомендують піднімати революційний прапор ОУН біля адміністративного будинку Житомирської обласної ради, а також на будівлях, у яких розміщуються органи місцевого самоврядування, у певні дати, пов’язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті Героїв.

Читати далі: Над Бердичевом завтра майорітиме бандерівський стяг

У День народження про велич особистості Тараса Шевченка ВІДЕО

Деталі

Сьогодні 206-та річниця з дня народження кобзаря української нації. Ми вирішили цього дня не публікувати формальний захід, який відбудеться в міській бібліотеці з подальшим підходом на кілька хвилин до пам’ятника Тараса Шевченка. Адже, коли вже комуністи приходять туди, то про яку духовність може йтися. Всіляко дистанціюючись від подібних умовностей бердичівських реалій, пропонуємо Вашій увазі програму «Велич особистості» у розмові про Тараса Шевченка з мовознавцем Іриною Фаріон. Шевченко сьогодні надзвичайно актуальний.

Читати далі: У День народження про велич особистості Тараса Шевченка ВІДЕО

В Бердичеві депутати-свободівці вимагають провести позачергову сесію міської ради та знизити тарифи на газ

Деталі

Дії Уряду та підвищення вартості газу для населення на 23,5% стане непосильним тягарем для більшості споживачів на фоні тотального зменшення отримувачів субсидій. Для абсолютної більшості людей в Україні це справжній шок. Депутати-свободівці у Бердичівській міській раді звернулися до міського голови від Блоку Петра Порошенка Василя Мазура з вимогою терміново скликати позачергову сесію для прийняття звернення до Президента України щодо скасування Постанови Кабінету Міністрів України про підвищення цін на газ для населення.

Читати далі: В Бердичеві депутати-свободівці вимагають провести позачергову сесію міської ради та знизити...

   
   
   


Ваш IP:44.200.82.149
   
@Mail.ru.