Над Бердичевом завтра майорітиме бандерівський стяг

Деталі

Під час засідання сесії обласної ради 7 березня 2018 року депутати затвердили порядок використання прапору національної-визвольної боротьби українського народу (революційного червоно-чорного прапору ОУН) на території Житомирської області.

Зокрема, депутати рекомендують піднімати революційний прапор ОУН біля адміністративного будинку Житомирської обласної ради, а також на будівлях, у яких розміщуються органи місцевого самоврядування, у певні дати, пов’язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті Героїв.

Читати далі: Над Бердичевом завтра майорітиме бандерівський стяг

У День народження про велич особистості Тараса Шевченка ВІДЕО

Деталі

Сьогодні 206-та річниця з дня народження кобзаря української нації. Ми вирішили цього дня не публікувати формальний захід, який відбудеться в міській бібліотеці з подальшим підходом на кілька хвилин до пам’ятника Тараса Шевченка. Адже, коли вже комуністи приходять туди, то про яку духовність може йтися. Всіляко дистанціюючись від подібних умовностей бердичівських реалій, пропонуємо Вашій увазі програму «Велич особистості» у розмові про Тараса Шевченка з мовознавцем Іриною Фаріон. Шевченко сьогодні надзвичайно актуальний.

Читати далі: У День народження про велич особистості Тараса Шевченка ВІДЕО

В Бердичеві депутати-свободівці вимагають провести позачергову сесію міської ради та знизити тарифи на газ

Деталі

Дії Уряду та підвищення вартості газу для населення на 23,5% стане непосильним тягарем для більшості споживачів на фоні тотального зменшення отримувачів субсидій. Для абсолютної більшості людей в Україні це справжній шок. Депутати-свободівці у Бердичівській міській раді звернулися до міського голови від Блоку Петра Порошенка Василя Мазура з вимогою терміново скликати позачергову сесію для прийняття звернення до Президента України щодо скасування Постанови Кабінету Міністрів України про підвищення цін на газ для населення.

Читати далі: В Бердичеві депутати-свободівці вимагають провести позачергову сесію міської ради та знизити...

У Бердичеві попереджувальна націоналістична акція протесту: міський голова – у відрядженні, шини на ганку ФОТО

Деталі

21 серпня 2018 на площі Центральній у Бердичеві пройшла попереджувальна акція протесту проти свавілля чиновників та ухваленні ними грабіжницьких та необґрунтованих комунальних тарифів для бердичівлян.

Ініціаторами заходу виступили націоналістичні організації міста: правозахисна громадська організація «Поліський Яструб», НВР «Правий сектор» та ВО «Свобода». Долучились депутати міської та обласної ради, представники Руху Нових Сил, Патріотичної партії, ВО «Батьківщина» та Радикальної партії.

Читати далі: У Бердичеві попереджувальна націоналістична акція протесту: міський голова – у відрядженні, шини...

Націоналісти в Бердичеві проведуть попереджувальну акцію протесту проти свавілля чиновників АНОНС

Деталі

21 серпня 2018 о 10:00 на площі Центральній буде проведено попереджувальну акцію протесту проти свавілля чиновників та ухваленні ними грабіжницьких та необґрунтованих комунальних тарифів для бердичівлян.

Ініціаторами заходу виступили націоналістичні організації міста правозахисна громадська організація «Поліський Яструб», НРВ «Правий сектор» та ВО «Свобода». На даний момент відомо, що до заходу також долучиться Рух Нових Сил та Патріотична партія.

 

   
   
   


Ваш IP:18.212.120.195
   
@Mail.ru.