В Бердичеві депутати-свободівці вимагають провести позачергову сесію міської ради та знизити тарифи на газ

Категорія: ВО "Свобода"
Опубліковано: П'ятниця, 26 жовтня 2018, 05:23
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1867

Дії Уряду та підвищення вартості газу для населення на 23,5% стане непосильним тягарем для більшості споживачів на фоні тотального зменшення отримувачів субсидій. Для абсолютної більшості людей в Україні це справжній шок. Депутати-свободівці у Бердичівській міській раді звернулися до міського голови від Блоку Петра Порошенка Василя Мазура з вимогою терміново скликати позачергову сесію для прийняття звернення до Президента України щодо скасування Постанови Кабінету Міністрів України про підвищення цін на газ для населення.

 

Голова фракції-свободівців Олексій Побережний підкреслив на відірваності міської влади від реалій життя людей: «Звернення до Верховної Ради України зареєстроване мною ще в квітні 2018 року свідомо не голосується. Нагадую, що необхідний для прийняття пакет антиолігархічних законів зареєстрованих депутатами-свободівцями вже підтримали більше двохсот місцевих рад по всій Україні. До цього переліку входять законопроекти, які забезпечать деолігархізацію енергетики та справедливі тарифи. Проте, мерська більшість вперто не збирається приймати рішення на користь громади».

Нагадаємо, що до Антиолігархічного пакету докорінних перетворень входять наступні законопроекти:

-          «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення енергетичної безпеки України)» № 6341 від 11.04.2017;

-          «Про внесення змін до Закону України «Про ринок природного газу» (щодо особливостей функціонування газорозподільної системи)» № 6583 від 12.06.2017;

-          «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку використання природного газу, видобутого на території України» № 2408а від 17.07.2015.

   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.