Хто з депутатів Бердичівської міської ради за скасування підвищення вартості проїзду в маршрутках ВІДЕО

Категорія: ВО "Свобода"
Опубліковано: Середа, 07 лютого 2018, 21:14
Автор: Олесь Небайдужий
Перегляди: 2129

Діяльність депутатів Бердичівської міської ради поки не викликає такої цікавості серед населення як їхні колеги з ради Верховної, а дарма. Насправді левова частка питань життя міста, які ми на собі відчуваємо щодня, вирішуються не десь у далекій столиці, а в нашому рідному Бердичеві. І вирішують їх ніхто інший, як обраний нами міський голова Василь Мазур, його чиновники і депутати.

До Незалежного інформаційного ресурсу Бердичів СІТІ потрапив Протокол № 21 засідання постійної комісії охорони здоров’я, освіти, культури та соціального захисту населення датований 19 вересня 2017 року.

 

Бердичівляни зібрали сотні підписів за скасування здирницьких тарифів на проїзд в громадському транспорті. Містяни вимагали розгляду на сесії міської ради рішення виконавчого комітету від 15.05.2017 №180 «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування».

Голова комісії, свободівець Олексій Побережний запропонував підтримати колективне звернення мешканців міста і  рекомендувати міському голові включити дане питання до порядку денного сесії міської ради. Пропозицію більшість членів комісії підтримали, але не всі.

Результати голосування:

ЗА

Олексій Побережний ВО «Свобода»

Наталія Надрага ВО «Батьківщина»

Анатолій Кривушин ВО «Свобода»

Ніна Альвас УКРОП

Юрій Яремчук Самопоміч

 

УТРИМАЛИСЬ

Наталія Рибак Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Тимофій Клим Опозиційний Блок

 

ВІДСУТНІЙ

Роман Шимонко Блок Петра Порошенка «Солідарність»

На фото відсутні депутати та ті хто утримались.

Робота депутатських комісій мало коли привертає увагу журналістів, але це саме той момент, коли голосуються усі питання перед сесією міської ради на якій і приймаються остаточні рішення. Результати цього голосування дуже чітко дають змогу побачити хто і як насправді піклується про бердичівлян.

У відео виступ депутата Олексія Побережного під час сесії міської ради

   
   
   


Ваш IP:44.200.82.149
   
@Mail.ru.