Ефективні бердичівські депутати: хто подавав проекти рішень?

Категорія: ВО "Свобода"
Опубліковано: Вівторок, 16 січня 2018, 20:48
Автор: Олесь Небайдужий
Перегляди: 1585

Сьогоднішньою публікацією розпочинаємо серію аналітичних матеріалів, щодо роботи Бердичівської міської ради.

За 2017 рік найбільше проектів рішення по 3, подали два депутати Олексій Побережний (ВО «Свобода») та Володимир Пономарчук (ВО «Батьківщина»), по 2 – Валерій Шелепа (ВО «Батьківщина») та Андрій Чепіль (Патріотична партія).

 

З усіх 36 депутатів Бердичівської міської ради 29 не спромоглися за цілий рік підготувати жодного проекту рішень. Жалюгідні показники у промерської фракції Блоку Петра Порошенка «Солідарність» з 10 чоловік лише голова фракції написав один проект. Ще в трьох фракцій (УКРОП, Радикальна партія та Опозиційний блок) не знайшлося жодного депутата, який би написав хоча б один проект.

А от найбільше проектів рішень за рік написали фракція ВО «Батьківщина» (5 при наявних 6 депутатах), фракція ВО «Свобода» (4 при наявних 2 депутатах) та фракція Патріотичної партії (2 при наявних 2 депутатах).

Нагадаємо, відповідно до статті 19 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» обранці мають право вносити  на  розгляд  ради  та її органів проекти рішень з  питань, що належать до їх відання та поправки до них

Надалі розповідатимемо про кількість звернень та запитів Бердичівської міської ради

   
   
   


Ваш IP:44.200.82.149
   
@Mail.ru.