Лише фракція «Свободи» у Бердичеві повним складом проголосувала проти преміювання Василя Мазура

Категорія: ВО "Свобода"
Опубліковано: Неділя, 05 листопада 2017, 20:15
Автор: прес-служба фракції ВО "Свобода"
Перегляди: 1665

Бердичівська міська рада прийняла рішення про преміювання міського голови. Населений пункт офіційно визнаний Урядом як депресивний за показником безробіття та рівня заробітної плати. Проте одна з депутатських комісій, яка контролюється партією влади напередодні голосування навіть змінила рівень щомісячного преміювання з 40% до 75%. Таке рішення призведе до додаткових фінансових витрат з міського бюджету в розмірі 100 тисяч гривень.

 

Лише фракція «Свободи» у Бердичівській міській раді повним складом проголосувала проти премії міському голові Василю Мазуру. Окрім того, тільки постійна депутатська комісія соціального захисту, яку очолює свободівець Олексій Побережний не дала позитивного рішення в цьому питанні. Аргументи націоналістів на сесії про те, що місто не має зайвих ресурсів ще й преміювати бездарне управління Василя Мазура з командою сприйняте не було.

Голова фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» в Бердичівській міській раді Олексій Побережний вражений рівнем жаги збагачення за бюджетний кошт місцевих князьків: «На сесії міської ради ми побачили, що люди, які керують нашим містом давно вже переплутали бюджет і власну кишеню. Незмінного протягом більш ніж 15 років міського голову, який впевнено веде наше місто до краху, вирішили ще й винагородити премією. Небачене нахабство та підміна понять нині стала візитною карткою режиму, колись славного та відомого міста Бердичева. Як бачимо, руйнування комунальної системи ЖКГ, екологічні проблеми та безробіття мешканців міста цю місцеву владу цікавить значно менше, ніж особисте збагачення»

Під час дебатів головними прихильниками виділення фінансових ресурсів стали директорки шкіл Наталія Рибак та Ірина Тонкошкура, які за сумісництвом ще й є депутатками від президентської фракції. 

   
   
   


Ваш IP:34.229.131.158
   
@Mail.ru.