Олексій Побережний: «Бердичівські депутати свободівці не підтримуватимуть зростання вартості перевезення без перегляду якості послуг»

Категорія: ВО "Свобода"
Опубліковано: Четвер, 26 січня 2017, 11:10
Автор: Прес-служба фракції ВО "Свобода" в Бердичівській міській раді
Перегляди: 982

Містом останнім часом активно почали поширюватися чутки про підвищення вартості проїзду в маршрутках. Люди обурюються та обговорюють цю тему в громадських місцях. Тотальне зростання тарифів на комунальні послуги і так здійснює фінансовий тиск на найменш захищені категорії населення, а тому за таких умов, будь-які додаткові витрати не можуть бути сприйняті громадою.

 

Депутат Бердичівської міської ради Олексій Побережний впевнений, що будь-які бажання перевізників у цьому питанні мають розпочинатися тільки з обговорення якості перевезення: «Вимоги бердичівлян ще з минулого підвищення виконані не були. А я нагадаю, що коли підвищували вартість до трьох гривень, ми вимагали звернути увагу на якість перевезення людей. Як можна навіть говорити на цю тему, якщо, наприклад, маршрут 4 та 4а систематично протягом року порушував графіки руху або є багато питань до того в яких умовах їздять містяни – бруд, непристосовані сидіння. Активісти повідомляли і про оголену електропроводку, нахабних водіїв, відсутність на зупинках графіків руху. В таких умовах фракція Всеукраїнського об’єднання «Свобода» в Бердичівській міській раді виступатиме однозначно проти будь-яких підвищень вартості проїзду, доки не будуть усунені ці порушення і не покращено якість перевезення наших людей».

Нагадаємо, міський голова міста Конотоп, свободівець Артем Семеніхін "розібрався" з несумлінними перевізниками, які шляхом ультиматуму намагалися змусити місцеву владу підвищити тарифу на проїзд у маршрутках до шести грн. У відповідь на провокацію свободівець розірвав договори з цими перевізниками та зменшив на 50 копійок проїзд у комунальних автобусах та трамваях.

 

Коментарі  

0 # 1 31.01.2017, 09:57
пример Конотопа был бы актуален, если бы в городе был коммунальный транспорт. а в нашем случае - это просто пустой звук.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # експерт 05.02.2017, 11:13
Цитую 1:
пример Конотопа был бы актуален, если бы в городе был коммунальный транспорт. а в нашем случае - это просто пустой звук.

Тоді варто й загадати куди зник комунальний транспорт? А його розпродав міський голова Мазур своєму бізнес-партнеру Ревезі, теж відбулося з базарчиками, які віддані вірному мазурівському посіпаці депутату Левицькому, комунальне радіо - Березовенку. Всі нині з Мазуром в БПП.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити

   
   
   


Ваш IP:3.229.122.219
   
@Mail.ru.