Олексій Побережний: «Бердичівські депутати свободівці не підтримуватимуть зростання вартості перевезення без перегляду якості послуг»

Категорія: ВО "Свобода"
Опубліковано: Четвер, 26 січня 2017, 11:10
Автор: Прес-служба фракції ВО "Свобода" в Бердичівській міській раді
Перегляди: 1498

Містом останнім часом активно почали поширюватися чутки про підвищення вартості проїзду в маршрутках. Люди обурюються та обговорюють цю тему в громадських місцях. Тотальне зростання тарифів на комунальні послуги і так здійснює фінансовий тиск на найменш захищені категорії населення, а тому за таких умов, будь-які додаткові витрати не можуть бути сприйняті громадою.

 

Депутат Бердичівської міської ради Олексій Побережний впевнений, що будь-які бажання перевізників у цьому питанні мають розпочинатися тільки з обговорення якості перевезення: «Вимоги бердичівлян ще з минулого підвищення виконані не були. А я нагадаю, що коли підвищували вартість до трьох гривень, ми вимагали звернути увагу на якість перевезення людей. Як можна навіть говорити на цю тему, якщо, наприклад, маршрут 4 та 4а систематично протягом року порушував графіки руху або є багато питань до того в яких умовах їздять містяни – бруд, непристосовані сидіння. Активісти повідомляли і про оголену електропроводку, нахабних водіїв, відсутність на зупинках графіків руху. В таких умовах фракція Всеукраїнського об’єднання «Свобода» в Бердичівській міській раді виступатиме однозначно проти будь-яких підвищень вартості проїзду, доки не будуть усунені ці порушення і не покращено якість перевезення наших людей».

Нагадаємо, міський голова міста Конотоп, свободівець Артем Семеніхін "розібрався" з несумлінними перевізниками, які шляхом ультиматуму намагалися змусити місцеву владу підвищити тарифу на проїзд у маршрутках до шести грн. У відповідь на провокацію свободівець розірвав договори з цими перевізниками та зменшив на 50 копійок проїзд у комунальних автобусах та трамваях.

 

   
   
   


Ваш IP:44.200.145.223
   
@Mail.ru.