Бердичівські депутати та юристи налагоджували мости для демократії

Категорія: ВО "Свобода"
Опубліковано: Середа, 14 грудня 2016, 19:23
Автор: Олесь Небайдужий
Перегляди: 1791

9-10 грудня в етнографічному комплексі «Українське село» тренери Володимир Кіпень та Сергій Лєвінте провели семінар на тему «Інструменти демократизації місцевого самоврядування». Захід відбувся в рамках проекту «Створюємо мости для демократії» за підтримки Інституту з міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (Представництво DVV International в Україні). Бердичівську делегацію учасників представляли Олексій Побережний (депутат Бердичівської міської ради, голова фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода»), Світлана Петричук (помічник депутата Житомирської обласної ради від Радикальної партії Ігоря Романського), Олександр Кухарчук (екс-депутат Бердичівської міської ради, голова громадської організації «Український поступ»).

 

В рамках семінару було розглянуто питання присвячені децентралізації, принципам місцевого самоврядування та кодексу кращих практик участі громадськості у процесі прийняття рішень.

Захід відбувся надзвичайно активно, постійно відбувались ґрунтовні та професійні дискусії між представниками ЗМІ, громадського сектору та влади. Отримані нові знання, досвід та кращі практики будуть втілюватися у життя учасниками семінару на місцях.

Олексій Побережний дуже високо оцінив рівень налагодження мостів для демократії на регіональному рівні: «Житомирщина надзвичайно різноманітна. Процеси децентралізації, які на сьогодні запущені в області та Україні загалом з часом все більше проявлятимуть особливості місцевої демократії. Саме тому представники громадськості, журналісти та молоді депутати мають мати майданчики, щоб обмінюватись своїм досвідом задля пришвидшення демократизаційних процесів. Цього потребують наші громади. Люди вже хочуть впливати на розвиток своїх міст. Я дуже приємно вражений рівнем організації та учасників, які мають жагу до змін нашої України».

   
   
   


Ваш IP:18.232.31.255
   
@Mail.ru.