Олексій Побережний долучився до вшанування Дня пам’яті українських журналістів

Категорія: ВО "Свобода"
Опубліковано: Понеділок, 19 вересня 2016, 11:50
Автор: Прес-служба фракції ВО "Свобода" в Бердичівській міській раді
Перегляди: 1556

Бердичівська міська організація Національної спілки журналістів України за ініціативи відомого режисера та журналіста Алли Міщук провели захід до Дня пам’яті українських журналістів. В міському Музеї Бердичева, колеги з різних видань зустрілися та згадали прізвища тих, хто загинув відстоюючи свободу слова та незалежність професії.

 

Під час виступу голова фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» у Бердичівській міській раді Олексій Побережний, який також є журналістом, звернув увагу, що замовники практично усіх вбивств досі не покарані: «Абсолютно зрозуміло, що до найбільш резонансних вбивств в Україні причетні представники влади та правоохоронних структур. Натомість ні по справі Гонгадзе, ні по справі Чорновола та десятка інших справ замовники досі не понесли покарання. Хоча часто міністри заявляють про результати вже за кілька годин після цих подій, слідство обмежується визначенням виконавців і це в кращому разі. Усе це є неприпустимо - потрібні зміни!».

Місцеві незалежні журналісти вкотре у своїх виступах заявили про солідарність та захисті принципів професії. Марафон до Дня пам’яті українських журналістів оранізовували колеги по всій Україні.

Довідково:

День пам’яті українських журналістів збігається з днем пам’яті засновника «Української правди» Георгія Гонгадзе, викраденого і вбитого 16 вересня 2000 року. День пам'яті журналістів встановлений у 2007 році з ініціативи Національної спілки журналістів України. Його мета – вшанування пам’яті всіх загиблих журналістів, тих, хто відійшов у вічність за останні десятиліття – був убитий, загинув за нез’ясованих обставин чи змушений був накласти на себе руки. 

За 25 років в Україні загинуло понад 70 журналістів, серед них – в 1999 році вбитий В’ячеслав Чорновіл, у 2000 році – Георгій Гонгадзе, остання відома втрата відбулася цього року – Павло Шеремет.

Фото: Аліна Бондаренко

   
   
   


Ваш IP:44.200.82.149
   
@Mail.ru.