В Житомирі Олегу Ольжичу та Миколі Сціборському присвоєно звання «Почесний громадянин міста», а в Бердичеві влада боїться героїв

Категорія: ВО "Свобода"
Опубліковано: Середа, 07 вересня 2016, 08:58
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 868

6 вересня 2016 року на сесії Житомирської міської ради було прийняте рішення, ініційоване депутатами-свободівцями, про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Житомира» Олегу Ольжичу та Миколі Сціборському посмертно.

«Проект рішення про присвоєння почесного звання націоналістам зареєстрували у міськраді в липні. Це питання пройшло всі необхідні комісії. І нарешті ми досягли бажаного: за патріотизм, відданість Україні, вклад в історію міста Житомира та значний особистий внесок творення Української держави присвоєно звання "Почесний громадянин" Олегу Ольжичу та Миколі Сціборському», – зазначив депутат міської ради, ініціатор проекту рішення Олег Черняхович.

 

Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» 

А в цей час в Бердичеві міський голова Василь Мазур  висунутий від БПП (а на попередніх виборах Партією Регіонів) підписав рішення, яке суперечить розпорядженню № 164 від 03.06.2016 року голови Житомирської обласної адміністрації щодо перейменування вулиць міста Бердичева.

Отож, поки в обласному центрі Житомирщини почесним громадянином стає Олег Ольжич, то в Бердичеві влада протидіє навіть вулицю назвати на честь великого українця. Окрім того, протидіючи декомунізації місцеві чиновники ігнорують пантеон героїв української нації на 25-ому році відновлення української Незалежності, зокрема Євгена Ярмолюка, Євгена Коновальця, Олега Ольжича, Михайла Грушевського, Романа Шухевича, Павла Скоропадського, Гетьмана Мазепи, Степана Бандери та Добровольчих батальйонів.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

   
   
   


Ваш IP:34.239.151.158
   
@Mail.ru.