В Житомирі Олегу Ольжичу та Миколі Сціборському присвоєно звання «Почесний громадянин міста», а в Бердичеві влада боїться героїв

Категорія: ВО "Свобода"
Опубліковано: Середа, 07 вересня 2016, 08:58
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1491

6 вересня 2016 року на сесії Житомирської міської ради було прийняте рішення, ініційоване депутатами-свободівцями, про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Житомира» Олегу Ольжичу та Миколі Сціборському посмертно.

«Проект рішення про присвоєння почесного звання націоналістам зареєстрували у міськраді в липні. Це питання пройшло всі необхідні комісії. І нарешті ми досягли бажаного: за патріотизм, відданість Україні, вклад в історію міста Житомира та значний особистий внесок творення Української держави присвоєно звання "Почесний громадянин" Олегу Ольжичу та Миколі Сціборському», – зазначив депутат міської ради, ініціатор проекту рішення Олег Черняхович.

 

Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» 

А в цей час в Бердичеві міський голова Василь Мазур  висунутий від БПП (а на попередніх виборах Партією Регіонів) підписав рішення, яке суперечить розпорядженню № 164 від 03.06.2016 року голови Житомирської обласної адміністрації щодо перейменування вулиць міста Бердичева.

Отож, поки в обласному центрі Житомирщини почесним громадянином стає Олег Ольжич, то в Бердичеві влада протидіє навіть вулицю назвати на честь великого українця. Окрім того, протидіючи декомунізації місцеві чиновники ігнорують пантеон героїв української нації на 25-ому році відновлення української Незалежності, зокрема Євгена Ярмолюка, Євгена Коновальця, Олега Ольжича, Михайла Грушевського, Романа Шухевича, Павла Скоропадського, Гетьмана Мазепи, Степана Бандери та Добровольчих батальйонів.

   
   
   


Ваш IP:44.200.145.223
   
@Mail.ru.