Депутати свободівці обговорили важливі питання з новим начальником поліції Бердичева

Категорія: ВО "Свобода"
Опубліковано: Четвер, 25 серпня 2016, 11:53
Автор: Прес-служба фракції ВО "Свобода" в Бердичівській міській раді
Перегляди: 1886

Депутат Бердичівської міської ради Олексій Побережний разом з помічником та громадським активістом Олексієм Тростянським провели робочий візит до нового начальника поліції міста Ольги Зінченко.

 

Під час розмови Олексій Тростянський підняв питання про систематичне порушення правил паркування, що несе загрозу для життя та здоров’я пішоходів особливо в центрі міста. Активісти запропонували чіткі механізми контролю та реагування на подібні ситуації. Багато водіїв в Бердичеві не розуміють, що неправильно паркуючи автівку, закривають огляд для пішоходів на переході, що в свою чергу може призвести до летальних наслідків. Проблема систематичного порушення правил дорожнього руху та зростання кількості дорожньо-транспортних пригод в місті, стала надзвичайно важливою останнім частом. Зростання кількості автівок та відсутність реальних дій з боку місцевої влади в питанні транспортної логістики породжує  серйозні проблеми для подальшого зростання та розвитку міста.

Окрім того, голова фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» в Бердичівській міській раді Олексій Побережний звернув увагу керівника поліції на недостатнє реагування структури, відписки на заяви депутатів про порушення українського законодавства. Зокрема йдеться, про події лише останніх місяців: зникнення документів міської ради, нахабство та ігнорування чинного законодавства чиновниками виконкому, погрози депутатам та перешкоджання їхній діяльності.

Свободівець Олексій Побережний висловив сподівання, що нещодавня зміна керівництва поліції в місті покращить реагування на порушення Законів України: «У своїй діяльності депутати часто стикаються зі свавіллям старої прогнилої системи і окремих її представників. Відповідно коли обранець звертається до правоохоронних органів, то всі і громада в першу чергу очікує реагування, а не відписок. Сподіваюсь, що зміна керівництва поліції в місті покращить  невідворотність та відповідальність за порушення Законів України».

Результатом зустрічі стало визначення механізмів взаємодії та співпраці в питанні дотримання законності в Бердичеві. 

   
   
   


Ваш IP:3.238.111.130
   
@Mail.ru.