За підтримки бердичівських свободівців у місті виступив лідер гурту «Тінь Сонця» Сергій Василюк ФОТО та ВІДЕО
У перший день літа на центральній площі міста Бердичева відбулися святкові заходи з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей, Міжнародного дня сім’ї, Дня вишиванки та Дня Європи.
Вперше в місті відбувся показ моделей українського національного вбрання від студії вишивки «Я - українець» (родини Тетяни та Андрія Білоусів) та виступив рок-гурт «Оріон».
Кульмінацією святкування став приїзд в місто Бердичів лідера відомого козацького heavy-folk гурту “ТІНЬ СОНЦЯ” Сергія Василюка.
Лідер гурту “ТІНЬ СОНЦЯ” Сергій Василюк відвідав старовинну частину міста, завітав у всесвітньовідому фортецю XVII століття та дав прес-конференцію для представників місцевих ЗМІ.
Бердичівським націоналістам вдалося продовжити традицію відзначення дня українського національного одягу та вивести відзначення цього дня на якісно новий щабель.
Нагадаємо, що Бердичівська міська рада підтримала пропозицію голови фракції ВО «Свобода» Олексія Побережного про святкування на загальноміському рівні Дня вишиванки.
Фото: Бердичівський погляд
Random news:
- АНОНС ОНОВЛЕНО Звіт Олексія Побережного за рік діяльності в Бердичівській міській раді
- Ефективні бердичівські депутати: хто подавав проекти рішень?
- У Бердичеві попереджувальна націоналістична акція протесту: міський голова – у відрядженні, шини на ганку ФОТО
- Відновлення історичної справедливості: Демонтаж Котовського в Бердичеві ФОТО ВІДЕО
- Міський голова, який звітується громаді щороку, а не лише перед виборами ВІДЕО