Бердичівська міська рада вперше вшанувала Симона Петлюру

Категорія: ВО "Свобода"
Опубліковано: П'ятниця, 27 травня 2016, 08:16
Автор: Прес-служба Бердичівської обласної організації ВО "Свобода"
Перегляди: 1619

З ініціативи голови фракції ВО «Свобода» Олексія Побережного в Бердичівській міській раді 26 травня вперше хвилиною мовчання вшановано великого українця Симона Петлюру. 90 років тому терорист-найманець більшовицької Москви підступно вбив головного отамана армії Української Народної Республіки. В той же час, життя Симона Петлюри тісно переплітається з містом Бердчевом. Тут він 5 травня 1920 року проводив переговори з польськими союзниками про визволення Києва, тут вручав бойове знамено Українським Січовим Стрільцям.

 

При цьому, місцева влада досі не спромоглася вшанувати символ боротьби за Незалежність України у XX столітті.

Ситуацію можуть змінити тільки українські націоналісти, впевнений Олексій Побережний: «Я запропонував Житомирській обласній топонімічній комісії в рамках заходів з декомунізації перейменувати одну з вулиць Бердичева на честь Симона Петлюри. Аргументація була прийнята і днями ми очікуємо відповідне розпорядження голови Житомирської обласної державної адміністрації. Попри запеклий спротив місцевих князьків, українська громада шанує національних героїв».

Нагадаємо, місцеві чиновники на чолі з міським головою протягом року саботували процес декомунізації на виконання відповідного Закону України. Фактично переклавши свою відповідальність на обласну владу, вони втратили можливість впливати на цей процес. В той же час, це дало можливість українцям відновити історичну справедливість.

   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.