Олексій Побережний: Депутати-свободівці зупинили дерибан грошей з місцевого бюджету

Категорія: ВО "Свобода"
Опубліковано: П'ятниця, 29 квітня 2016, 10:04
Автор: Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"
Перегляди: 1491

25 квітня 2016 року на черговому засіданні Бердичівської міської ради на порядку денному було питання про продовження фінансування Бердичівської редакції радіомовлення. Депутати міської ради від ВО "Свобода" виступили проти того, щоб з місцевого бюджету фінансувалося це комунальне підприємство.

 

"Судячи з фінансових звітів редакція йде в занепад. Відповідно до проекту в 2016 році планувалося виділити 160 тисяч гривень за шість годин в тиждень транслювання ʺрекламиʺ міського голови Бердичева, висуванця ʺПартії регіонівʺ в попередньому скликанні та БППшника сьогодні", - розповідає депутат Бердичівської міської ради, свободівець Олексій Побережний.

На сесії залишилося без відповіді і питання використання бердичівським радіо виділених коштів у попередні роки.

"Кількість точок дротового радіо в Бердичеві, як і по всій Україні, стрімко зменшується, але ні про яку відмову або заборону на радіомовлення з ʺбрехунцяʺ мова не йде, адже дротове радіо все одно транслюватиме Всеукраїнські випуски новин і радіопередач. За даними сайту компанії ʺУкртелекомʺ щомісячна абонентська плата за використання радіоточки в квартирі складає 15 гривень. Так навіщо платити двічі, спочатку з кишені бердічівлянина, а потім з тієї ж кишені, тільки через бюджет? На щастя, депутати прийняли правильне рішення і зупинили дерибан грошей з місцевого бюджету", - додає Олексій Побережний.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"

   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.