Делегація з Бердичева була потужно представлена на свободівській конференції в Житомирі ВІДЕО ФОТО

Категорія: ВО "Свобода"
Опубліковано: Субота, 06 лютого 2016, 10:44
Автор: Наталка Зоз та Олесь Небайдужий
Перегляди: 1777

30 січня відбулася обласна конференція Всеукраїнського об’єднання «Свобода». На захід прибули не лише делегати та члени партії, але й прихильники. Людям навіть довелося стояти в проходах, всі хотіли почути виступ лідера українських націоналістів Олега Тягнибока, який приїхав разом з народним депутатом Олегом Осуховським.

Вже традиційно конференція розпочалася з виконанням національного Славня.

 

Звісно мова зайшла про вибори що можуть відбутися найближчім часом. "Упродовж всього міжвиборчого періоду "Свобода" працює над посиленням і вдосконаленням кадрового резерву. Ми змінюємо і покращуємо наші організаційні структури й внутрішні взаємостосунки, вдосконалюємо нашу ідеологію, виходячи з викликів теперішнього часу", - зазначив голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

Голова Житомирської обласної організацій Сидір Кізін  - наголосив, що на місцевих виборах свободівці показали гарний результат: "Свободівська команда зараз набуває досвіду роботи в місцевих радах, де раніше не було фракцій. Там, де були фракції, ми вже маємо результати конкретної роботи. Є ще над чим працювати, проте можемо бути впевнені у тому, що свободівці не підведуть український народ".

До слова був запрошений Олексій Побережний який розповів про перші здобутки у Бердичівській міській раді: «Хоча нас у раді всього двоє, але ми домоглися, щоб було прийняте рішення про демонтаж Котовського. Більше того, воно було ухвалене більшістю депутатів. Демонтаж провели на день вшанування Героїв Базару. Окрім того, депутати-свободівці активно працюють над вирішенням соціальних та комунальних проблем бердичівлян»

Не оминули присутні й інформації, яка пролунала напередодні на телеканалі Савіка Шустера, щодо трансляції в Бердичеві заборонених телеканалів країни окупанта Росії. Олексій Побережний повідомив, що бере це питання під особистий контроль і найближчим часом будуть терміново подані відповідні депутатські звернення, щодо перевірки озвучених фактів.

Детальніше про це у матеріалі: Олексій Побережний «Я не дозволю, щоб в Бердичеві торгували національною безпекою держави»

Олег Тягнибок нагородив іменними подяками бердичівлян-свободівців, які воюють на сході країни Василя Клюбу та Валентина Гвоздецького. А також вручив членські квитки партійцям Олені Рикаль, Тетяні Осадчук, Олексію Тростянському та Сергію Панасюку.

Фото діяльності Бердичівської міської організації ВО «Свобода» https://vk.com/albums-30931476

   
   
   


Ваш IP:44.200.145.223
   
@Mail.ru.