АНОНС У Бердичеві збирають експонати для виставки Революції Гідності

Категорія: ВО "Свобода"
Опубліковано: Неділя, 17 січня 2016, 17:27
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1841

З 18 по 28 лютого, у холі  другого поверху міського Палацу культури ім. О. Шабельника, пройде  тематична виставка-захід «Музей Майдану 2013-2014. Бердичівляни на Революції Гідності».

 

Ініціатор та головний організатор події - бердичівлянка свободівка Ольга Матвійчук (тел. 0977605851, ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ). Вона займається збором та підготовкою речових експонатів, світлин та письмових спогадів учасників Революції Гідності. Всі речі будуть зареєстровані і повернуті власникам по закінченню виставки.

Важливими є також відеоматеріали, збором та опрацюванням яких займається режисер Алла Міщук (тел. 0687546127, ел пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).


Ініціативна група звертається до всіх бердичівлян, у яких є предмети, фотографії, відео файли, що розповідають про участь бердичівлян в Революції Гідності як в Києві, так і в Бердичеві, надати їх для виставки.

«В нашому місті ініціативні громадяни виявили бажання належно вшанувати пам'ять полеглих Героїв та справедливо висвітлити події Революції гідності, показати  участь бердичівлян у відстоюванні демократичних цінностей України. Історія Майдану має бути задокументована тими, хто її творив!», - переконана Ольга Матвійчук.

   
   
   


Ваш IP:34.229.131.158
   
@Mail.ru.