8 грудня депутати-свободівці у Бердичеві проведуть прийом виборців

Категорія: ВО "Свобода"
Опубліковано: Понеділок, 07 грудня 2015, 05:34
Автор: Прес-служба Бердичівської організації ВО «СВОБОДА»
Перегляди: 1375

Депутати Бердичівської міської ради, свободівці Олексій Побережний та Анатолій Кривушин 8 грудня, у вівторок, проведуть прийом виборців. Адреса заходу: площа Соборна 2 (2 поверх) у штабі ВО «Свобода». З 10:00 по 13:00 вестиме прийом Анатолій Кривушин, а з 14:00 по 17:00 – Олексій Побережний.

 

Нагадаємо, згідно Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» кожен депутат має проводити регулярний, не рідше одного разу на місяць, прийом  виборців,  розглядати пропозиції,  звернення, заяви і скарги членів територіальної громади, вживати заходів щодо забезпечення їх  вирішення.

Голова Бердичівської міської партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олексій Побережний відзначив важливість комунікації з виборцями: «Свободівці завжди визначають за пріоритет у своїй діяльності постійне спілкування з прихильниками та виборцями. Степан Бандера зазначав, що справжній націоналіст має дійти до кожного українця. Завдяки цьому ми завжди знаємо бажання та потреби громади. Я особисто виходжу в свободівський намет не залежно від займаної посади. Більше того, якби всі чиновники в Бердичеві так робили, ми б мали зовсім інше місто. Не треба ховатись в кабінетах, завжди потрібно бути разом з людьми».

Варто зазначити, що лідер бердичівських свободівців цими вихідними був також в наметі ВО «Свобода» біля міського ринку, де активно спілкувався з містянами. 

Прес-служба Бердичівської організації ВО «СВОБОДА»

   
   
   


Ваш IP:18.232.31.255
   
@Mail.ru.