Бердичівські свободівці традиційно відзначили День Соборності України

Категорія: ВО "Свобода"
Опубліковано: Четвер, 12 лютого 2015, 06:27
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1503

22 січня 2015 року у місті Бердичеві свободівці організували одразу два заходи. Перший, який відбувся близько полудня, одночасно з більш ніж сотнею міст України на якому було символічно утворено ланцюг єдності. Другий, о 21-ій годині, на Центральній площі міста - вшанування Небесної сотні та всіх борців за свободу та волю України. Загалом участь в подіях взяло близько сотні учасників. Бердичівські свободівці відродили традицію відзначення Дня Соборності в місті ще у 2012 році.

З того часу, захід єднання української нації в місті відбувається щороку. Виключенням став лише буремний 2014-ий, коли бердичівські побратими були у столиці на Майдані та на вулиці Грушевського.

5 канал. День Соборності на Грушевського (2014) - як це було 

Цього разу виявила бажання організувати подію молода свободівка Наталка Зоз. Місцева організація завжди сприяє в можливостях реалізації здібностей партійців, адже саме від розкриття їх потенціалу залежить майбутнє України.

«Єдність, соборність, впевненість у власних силах – це запорука успіху. Націоналісти завжди перебувають у вирі подій, адже ідея нації органічна і очевидна кожному з нас. Рік тому ми були на Майдані під час Революції Гідності, сьогодні наші бердичівські свободівці боронять Україну від московського окупанта на сході. Але й ми також знаємо, що для міцного фронту, має бути міцний тил. Хлопці мають відчувати нашу підтримку і знати про позитивні зміни, які відбуваються тут – це буде їх найбільше надихати. Саме тому боротьба з корупцією, справжня люстрація чиновників, оздоровлення державного механізму – це наш повсякденний фронт роботи», - наголосив Голова Бердичівської міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олексій Побережний.

Прес-служба Бердичівської міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

Фото: РІО Бердичів

   
   
   


Ваш IP:44.200.82.149
   
@Mail.ru.