Правий сектор закликає проголосувати на місцевих виборах за ВО «Свобода» ФОТО

Категорія: ВО "Свобода"
Опубліковано: Неділя, 18 жовтня 2015, 20:37
Автор: Прес-служба
Перегляди: 1887

25 жовтня бердичівляни прийдуть на виборчі дільниці, щоб обрати місцеві органи влади. Від їх результату залежить наскільки сильними будуть позиції українських патріотів у Бердичівській міській та районній раді. Згідно з рішенням з'їзду НВР "Правий сектор", що відбувся у липні цього року, наша політсила не бере участі у місцевих виборах у жовтні 2015 року.

НВР "Правий сектор" закликає усіх громадян України, передусім, не голосувати за виразно антиукраїнські політичні сили та їхніх багаточисельних клонів. На місцевому рівні під вибори вже створено дуже багато псевдопатріотичних партій, головне завдання яких заплутати виборців.

Саме тому, ми рекомендуємо проголосувати в місті Бердичеві та районі лише за Всеукраїнське об’єднання «Свобода» (№10 у виборчому бюлетені) як єдину дійсно націоналістичну політичну силу, яка йде на вибори в нашому регіоні. Міським головою Бердичева варто обрати Побережного Олексія, як місцевого молодого і водночас досвідченого управлінця, який має принципову позицію захисту інтересів української нації.

Про підтримку Правим сектором кандидатів від ВО «Свобода» на місцевих виборах висловилися активісти з бердичівщини, які зустрілися в Києві під час проведення Маршу Героїв на честь свята Покрови Богородиці - покровительки Українського Воїнства, Дня українського козацтва та Річниці створення Української Повстанської Армії. Націоналісти в стольному граді одночасно провели святкування та масштабну акцію з підтримки політв’язнів засуджених режимом.

Як бачимо, на місцевому рівні відбувається ефективний процес координації дій націоналістичних сил.

Бердичівська Свобода та Правий сектор разом! 14.10.2015
Під Лук'янівським СІЗО підтримуємо політв'язнів режиму Порошенка

Бердичівська Свобода на Марші УПА!

   
   
   


Ваш IP:44.200.82.149
   
@Mail.ru.